Любите чорний колір, мрієте про чорний інтер’єр, але не впевнені, що зможете жити в чорних стінах? подивіться на ці інтер’єри і прийміть неминуче-чорні стіни прекрасні!

Чорний інтер’єр, без сумніву, не для всіх. Сім’ям з маленькими дітьми він і зовсім протипоказаний. Але якщо ви живете у великому місті і багато працюєте поза домом, чорні стіни навіть в однокімнатній квартирі створять відчуття непроникності, закритості і захищеності від зовнішнього світу. Такий інтер’єр стане для вас притулком, немов печера для стародавньої людини. Як виявилося, з тих часів трохи змінилося.

Чорний інтер’єр спальні допоможе заснути, але не підбадьорить вранці. Якщо ви жайворонок і легко схоплюєтеся вранці, але з великими труднощами розвантажуєте голову ввечері, то чорні стіни спальні вам допоможуть. Якщо ж очі у вас злипаються вже після півночі, а розкриваються знову знехотя і після сьомого дзвінка будильника, то вибір відтінку стін для спальні повинен стати більш вдумливим.

А ось чорний інтер’єр в туалеті-це геніально! розміри санвузла значення не мають, чим темніше стіни, тим затишніше ви будете себе почувати — перевірено величезною кількістю добровольців.

Якщо говорити про декор чорного інтер’єру, то найефектніше виглядають чорно-білі фотографії та гравюри в контрастних фону білих рамах.

У чорний інтер’єр відмінно вписуються предмети в натуральній гамі-коричневих, зелених і синіх відтінках.

Ймовірно, ідея декору в чорному захопить вас повністю. Підбирати деталі в обмеженій колірній гамі-неймовірно захоплююче заняття.

Чорні стіни в темних приміщеннях можуть викликати не найпозитивніші почуття. Але якщо дуже хочеться, то можна. Наприклад, в цій передпокої в чорний пофарбували тільки частина стіни. Ефектно!

Правильне світло в приміщеннях з чорними стінами дуже важливий. Гірлянди завжди до місця.

Як не занудьгувати в кімнаті з чорними стінами? дуже легко, якщо ви захоплюєтеся фотографією, олівцем малюнком або колекціонуванням гравюр.

Геніальний, на наш погляд, спосіб декорування чорних стін-це витончена ліпнина.

Чорні стіни і біла підлога – це як чорні штани і біла сорочка.

Фарбуючи в чорний свої стіни, не забудьте про радіатор.

Чорна стіна відтіняє будь-які контрастні предмети так, як жоден інший колір.

На тлі чорних стін меблі в будь-якому стилі виглядає чудово.

Тягуче готичний настрій за допомогою чорних стін створити зовсім не складно. На це завдання відмінно працюють чохли для меблів в глибоких складних відтінках.

І знову прекрасний контраст білих деталей на тлі чорних стін.

Пофарбувати всі стіни в однокімнатній квартирі в чорний може здатися надто ризикованою ідеєю. Тому якщо бажання сильно, спробуйте почати з однієї стіни. Наприклад в коридорі або передпокої.

Правильно підібраний декор для чорних стін-це майже мистецтво.

Компроміс – це найскладніше і саме чудове в будь — якій родині: він любить дерево, вона-що ж робити?