Чимало дизайн-проектів європейських і американських квартир та домоволодінь публікується в останній час. Чому б на цей раз не подивитися, які інтер’єри замовляють у дизайнерів наші з вами співвітчизники, що проживають в Московській області? Пропонуємо вашій увазі невелику екскурсію по розкішних кімнатах особняка, який став частиною проекту Сосновий Бір. Котедж, оформлений в змішання стилів бароко і рококо з допомогою найсучасніших матеріалів, вражає багатством і розкішшю.

Якщо раніше вам не доводилося бачити в одному приміщенні використання настільки дорогих і якісних матеріалів для обробки, виготовлення меблів і предметів декору, то запасіться терпінням – рівень розкоші, блиску і багатства буде зростати з кожною кімнатою. Мабуть, не можна назвати передпокої величезний хол, в який ми потрапляємо, зайшовши в особняк. Глянцева підлога, блиск дзеркал, величезна багатоярусна люстра, ковані мережива перил сходів – все говорить не тільки про добробут власників котеджу, але і смакових перевагах замовників дизайну інтер’єру.

Неймовірно високі стелі і вікна в два яруси дозволяють приміщенню бути наповненою сонячним світлом більшу частину часу, а світла обробка сприяє ще більшому розширенню простору. А повністю дзеркальні шафи у французькому стилі сприяють цьому ефекту. Настільки світле приміщення може собі дозволити і темну деревину головних дверей з кількох стулок, і оригінальні предмети декору з темним колоритом.

Почнемо наш екскурс по розкоші московських особняків з загальних кімнат, віталень і ця буде не найбільша з них. Вітальня з тв-зоною і каміном, димар якої облицьований дзеркалами і тому зовсім стирає межі простору, приклад затишної кімнати відпочинку, для створення якої було витрачено чимало сил, часу і грошей. Кожен предмет інтер’єру продуманий і узгоджений з іншими учасниками композиції – починаючи від красивій люстри з безліччю кришталевих елементів і закінчуючи складками на шторах з тафти. Гармонійні колірні рішення дозволяють погляду відпочивати, перебуваючи в цій вітальні.

Ще одна вітальня, розташована на першому поверсі домоволодіння, також являє собою зручний і неймовірно естетичне місце для відпочинку. Елементи заміського життя знайшли відображення в розкішному інтер’єрі – ковані світильники, підвісні та настінні, дерев’яна меблювання, велика кількість живих рослин і навіть присутність квіткового принта в оббивці м’яких меблів і підлоговому килимовому покритті, нагадує про близькість до природи.

У всіх кімнатах цього особняка велика увага приділяється декорування вікон, часто штори виступають в якості акцентного елемента, стаючи центром фокусування уваги. Ця вітальня не стала винятком – австрійські штори з текстилю з великої смужкою, безумовно, притягують увагу.

Наша екскурсія по гостинним великого особняка триває, і ми потрапляємо в кімнату з більш скромним інтер’єром, але з не меншим масштабом самого приміщення. Теплі, природні відтінки, використані в обробці та меблювання вітальні, налаштовують на розслабляючий відпочинок. Бароковим елементів не вдалося пробратися в цю кімнату і її обстановку можна навіть назвати скромною, але при цьому досить функціональною.

Цю кімнату, здійснює функції домашнього кінотеатру з величезною м’якою зоною, можна також вважати приміщенням для відпочинку. Темна обробка стін, глибокі відтінки в меблюванню, локалізована підсвічування – все в цій кімнаті відпочинку працює на створення атмосфери, комфортною для перегляду відео з сім’єю або гостями.

А це вже приміщення головній їдальні. Простора кімната з великим столом і зручними стільцями-кріслами здатна прийняти чимала кількість гостей. І знову декорування віконних прорізів стає одним з ключових аспектів концепції дизайну кімнати. Французькі штори з тафти шоколадного відтінку і текстильні панно з квітково-анімалістичною тематикою притягують погляди.

На тлі ясно-персикових текстильних шпалер з квітковим малюнком відмінно виглядає темна деревина дверних прорізів і конструкції шаф-вітрин. Контрастність колірних рішень надає динаміки обстановці, а блиск дзеркал і скла привносить елемент розкоші і шику.

На першому поверсі розташована простора кухня, виконана в класичному стилі. Блиск елементів з нержавіючої сталі на тлі обробки і меблюванню в пастельних тонах виглядає розкішно. Але, безумовно, не кухонні шафи стали центром уваги, а величезний острів, що вміщує не тільки системи зберігання, але раковину і варильну панель.

Величезні вікна від підлоги до стелі дозволяють сонячному світлу проникати в приміщення, але і для темного часу доби є надійна система освітлення у вигляді композиції з підвісних світильників. Простір вікон, як завжди, з шиком декороване – поєднання австрійських і римських штор на конах, художні зображення на керамічній плитці, якою облицьовані простору між вікон, виглядають гармонійно і святково.

Переходимо на другий поверх, де розташувалися особисті кімнати і одна з них – головна спальня. Це неймовірно просторе приміщення з великим ліжком оформлено з не меншим шиком, ніж приміщення першого поверху. Приємні погляду світлі відтінки, використані в обробці спальні, створюють затишну атмосферу для сну і відпочинку.

Зазвичай в якості акцентной стіни використовується простір біля ліжка, але в цій кімнаті цю роль гідно виконує дзеркальна площину у туалетного столика. Якщо вам все ще мало розкоші, то зверніть увагу на штори з ламбрекенами, перехоплені шнурівкою з китицями.

Прилегла до спальні ванна кімната не поступається їй в розкоші і пишності. Складно придумати більш функціональний і при цьому розкішне поєднання сантехніки, обробки і меблювання цього місткого приміщення. в якому знайшлося місце навіть для дзеркального туалетного столика.

Навіть невеликі утилітарні приміщення, як наприклад санвузол, виконані з великою увагою до деталей. Кожен предмет інтер’єру крім функціонального навантаження, є ще й елементом декору.

А це вже дитяча спальня, в оформленні якої також були використані елементи барокового і класичного стилю. Світлі системи зберігання послужили основою конструкції для створення ніші для ліжка. Як відомо, дітям подобаються невеликі простору для сну, затишні «закутки», де вони можуть відчувати себе в безпеці. І знову в приміщеннях особистих тепер вже кімнат, велика увага приділяється текстилю і килимовому покриттю.

І ще одна дитяча кімната, але на цей раз для зовсім маленької дитини. Просторе приміщення, оформлене в ніжних, пастельних тонах буквально залита сонячним світлом. Не останню роль у формуванні чистого і легкої обстановки дитячої зіграли і білосніжна меблювання, світле килимове покриття, система освітлення.

Теги: Дизайн-проект