Влітку все більше і більше людей вважають за краще якомога частіше проводити час на природі. Але на дачі, крім відпочинку і приготування шашлику, приємно займатися і благоустроєм своєї ділянки. Можна, наприклад, зробити красиву садову доріжку.

Нещодавно ми писали про те, як саме і за допомогою яких матеріалів це організувати. А сьогодні ми пропонуємо вам подивитися на 20 прекрасних доріжок, які напевно надихнуть вас зробити щось подібне на своїй дачі.

Традиційна, викладена з каменю пряма доріжка прикрасить будь-яку ділянку. А якщо уздовж такої доріжки посадити гортензії або будь-які інші квіти з густим листям, ходити по ній буде в два рази приємніше!

Великі, рівні, абсолютно плоскі камені можна розбавити зеленню-наприклад мохом.

Замість моху між таких каменів можна посадити багаторічні низькорослі квіти. Вони заповнять собою проміжки між камінням.

Нехай листя буде не тільки на деревах, а й під ногами! крім того, зробити такі бетонні «листя» під силу кожному.

«лакований ” варіант листочків створює ефект минулого тільки що дощу. У спекотну літню пору відчуття свіжості особливо важливо.

Відмінний варіант для любителів мінімалізму. Гармонійно виглядає поєднання дрібної щебінки і великих каменів, підібраних в одній колірній гамі.

Протилежний попередньому поєднанню кольорів, такий варіант освіжить будь-який сад! яскрава зелень на контрасті зі світлим каменем створює відчуття, що під ногами сходинки.

Якщо вам складно уявити красиву стильну садову доріжку, створену з пляшок, помилуйтеся на цей варіант! головне-підібрати пляшки приблизно одного кольору.

Підібравши камені різного кольору, але одного розміру, можна проявити фантазію і придумати власний візерунок.

За такою фантазійної мозаїчної доріжці хочеться не тільки гуляти, але і нескінченно її розглядати!

Дуже цікаво і акуратно виглядає доріжка, усипана дуже дрібними світлими камінчиками.

Такий варіант благоустрою доріжки відмінно підійде для ділянки з невеликим схилом.

Дуже оригінально виглядає доріжка, злегка “втоплена” в м’якій траві газону.

Таке розташування окремих смужок доріжки нагадує “зебру” пішохідного переходу, що веде до вашого будинку.

Більшість людей викладають доріжку, щоб не наступати на газон. Але в даному випадку сама газонна трава служить відмінним матеріалом для садової доріжки.

Дерево-відмінний і завжди доступний на дачі матеріал.

Для виготовлення цієї доріжки знадобиться чимало часу і копіткої праці. Зате по такій гладкій поверхні можна спокійно ходити босими ногами, не постраждавши при цьому від скалок.