Білий колір є безумовним фаворитом у виборі панелі для обробки житлових приміщень. Не тільки квартири скромних розмірів, мансардні приміщення і приміщення з асиметричними формами потребують світлій колірній гамі. На цей раз, ми пропонуємо вам ознайомитися з квартирою одного художника, у просторій кімнаті якого розміщується багато функціональних зон – від кухні до художньої майстерні.

У довгій, але неширокою кімнаті знаходяться наступні функціональні сегменти:

  • кухня;
  • їдальня;
  • кабінет;
  • художня майстерня;
  • вітальня.

У відокремленому приміщенні розташувалася спальня з ванною кімнатою. Всі простору оброблені з використанням білого кольору – практично повна відсутність кордонів між стелею, стінами і підлогою створює ефект плавно перетікає з однієї площини в іншу монолітного споруди. Такі кімнати – як чисте полотно для меблевої та декоративної наповнюваності.

Вітальня зона – єдине місце в квартирі, де контрастні поєднання і використання темних відтінків «перемогли» білосніжну ідилію. Зона відпочинку оформлена з допомогою кільцевого планування — навколо кавового столика розташовуються диван і пара крісел, пуфи і підставки виступають в якості додаткової меблювання.

Оригінальна, але при цьому комфортна меблювання, контрастні сполучення в якості колірних ідей, строкаті орнаменти і візерунки – у вітальні зоні зібраний весь динамізм квартири. Невагомі конструкції столиків і підставок з тонкими металевими каркасами ефектно доповнюють затишну атмосферу зони відпочинку.

В зоні кухні і їдальні білий колір повністю поглинув простір, лише блиск нержавіючої сталі на побутових приладах і каркасах оригінальних стільців, мерехтить у білосніжній пелені. Столова група являє собою досить мобільну композицію – столик на коліщатках легко пересунути, повітряні конструкції стільців також не представляють складності в пересуванні.

Вбудована кухня на диво займає мало корисного простору квартири, але при цьому являє собою органічний альянс необхідної кількості систем зберігання, побутової техніки та робочих поверхонь. Білосніжні фасади з отворами замість ручок виглядають сучасно і одночасно з цим – оригінально.

В окремій кімнаті знаходиться невелика спальня. Завдяки великій кількості природного світла, який множиться, відбиваючись від білосніжних стін, приміщення буквально залита сонцем. Чистий і світлий образ для кімнати, де на першому місці стоїть спокійна і навіть заспокійлива атмосфера – мрія багатьох домовласників.

Невеликих розмірів металева ліжко і тумбочка, забарвлені в пастельні тони, скромний столик-підставка – що ще потрібно для комфортного облаштування спального місця для однієї людини? Хіба що пари кімнатних рослин для розведення білосніжною панелі квітами соковитої зелені.

Безпосередньо у спальні знаходиться приміщення ванної кімнати. Колірні уподобання господаря квартири і в цьому утилітарному приміщенні не змінилися – пастельні тони оздоблення поверхонь лише злегка відтіняють білизну сантехніки.

У невеликому просторі ванної кімнати всі елементи інтер’єру націлені на економію простору – використання душової кабіни замість ванни, консольний унітаз з вбудованим бачком, підвісна раковина, округлі форми всієї сантехніки.

Теги: Дизайн-проект