З незапам’ятних часів природний камінь використовується для зведення і обробки будівель. В даний час застосування натурального каменю можуть дозволити собі домовласники, які володіють значним фінансовим запасом. За допомогою сучасних технологій вдалося створити штучний матеріал, який є прекрасною імітацією природного каменю. Але що стосується своїх фізичних властивостей, таких як міцність і довговічність, натурального каменю немає рівних. Тому оформлення фасаду помешкання та його інтер’єру можуть стати відмінним інвестуванням, плодами якого буде користуватися не одне покоління домовласників.


Обробка зовнішньої поверхні стін будинку каменем різного розміру, кольору і форми, створює привабливий і водночас надійний зовнішній вигляд будівлі.


Завдяки білосніжною обробці розтрубів віконних і дверних прорізів будинок виглядає дуже святково і сучасно, не втрачаючи при цьому свого унікального стилю. Використання живих рослин у діжках і клумбах по всьому периметру будівлі створює настрій гармонії з навколишнім середовищем.

Невеликі фруктові дерева, посаджений біля кам’яних стін привносять в екстер’єр будівлі дійсно домашній і затишний характер.

Ковані підвісні ліхтарі біля головного входу надають будинку романтичний і затишний вигляд у темний час доби.


Камінь присутній всюди. Не тільки стіни будівлі вимощені натуральним матеріалом, для оформлення доріжок навколо будинку були використані плоскі кам’яні плити невеликого розміру.

Весь простір біля розкішного басейну на відкритому повітрі вимощене кам’яними плитками. Оригінальна відкрита альтанка біля басейну гармонійно доповнює архітектурний ансамбль.


Місце для відпочинку і прийняття їжі під відкритим небом розташувалося на невеликому майданчику біля будинку, оформленої також кам’яними плитами. Тут же знаходиться зона для організації барбекю.

Велика кам’яна піч з витонченими кованими гратами і зручною системою зберігання полін дозволяє готувати безліч смачних страв прямо на вулиці.

У внутрішній обробці будинку, нарівні з активним використанням деревини і її похідний, застосовується і природний камінь.

Традиційна облицювання простору навколо каміна з допомогою великого каменю надає вітальні розмах і розкіш великих приміщень. А тепло справжнього вогню здатне зігріти не тільки тіло, але й душу в холодні вечори.В інтер’єрі будинку використовується дуже багато дерев’яних елементів. Сходи та перекриття між поверхами, балки і підлогове покриття – дерево всюди. Цей натуральний матеріал як не можна до речі в котеджному стилі приміщення, не позбавленого сучасних предметів декору.

Теги: Заміський будинок