Корисні народні поради та лайфхаки для дому та дачі

В черговий раз ми зібрали добірку цікавих лайфхаків від різних авторів і поспішаємо нею поділитися.

Якщо ви вирушили в теплі країни на відпочинок, але боїтеся під час плавання втратити обручку, цей лайфхак для вас. Звичайний гумовий кулька стане порятунком вашої коштовності. Відрізаємо ножицями щільне кільце кульки і одягаємо його на палець з обручкою.

Тетяна іванченко, м. Луганськ

Приймаючи лазневі процедури, ми використовуємо шампуні, гелі для душу і бальзами. Якщо вони в тубах, то цей варіант спростить їх використання. На палицю для шторки вішаємо кілька додаткових кілець з затискачами. Підвішуємо тюбики і використовуємо за призначенням. Компактно і зручно!

Світлана попова, м. Москва

Якщо ваша пральна машинка встановлена близько до стіни і під час віджиму починає битися об неї, то смужка утеплювача для труб врятує ситуацію. Розмістіть її між машинкою і стіною.

Олександр сазонов

Щоб довго не шукати зріз стрічки скотча, який в підсумку складно відклеїти, вкладаю під обрізаний край канцелярську скріпку.

Тетяна новоселіна, м томськ

Якщо ви упустили на підлогу щось маленьке і ніяк не можете знайти, вимкніть світло в кімнаті і включіть ліхтарик. Прозорі предмети, наприклад, контактні лінзи, будуть мерехтіти. Інші об’єкти будуть відкидати тінь і ви зможете швидко їх знайти.

Анастасія селюкова

10 кращих лафхаків – відео

100 кращих лайфхаків всіх часів і народів

watch this video on youtube

інструмент для майстрів і майстринь, і товари для дому дуже дешево. Безкоштовна доставка. Є відгуки.

Будемо друзями!