Новина шокувала дачників насправді виявилася не так вже й страшна. Дійсно, штраф може прилетіти, але тільки в тому випадку, якщо ви розмістите свої банки в підвалі багатоквартирного будинку. Оскільки за зберігання будь-якого особистого майна в цьому приміщенні покладається штраф. Це місце загального користування, яке повинно бути вільним для технічного обслуговування. А ось якщо у вас є в будинку особливі чулани-комори, такі бувають передбачені в будинку, то там зберігати можна.

Також заготовки не можна зберігати на сходах і в ліфтових холах за правилами пожежної безпеки.

“— не знаю, чи може комусь прийти в голову зберігати в підвалі консерви і картоплю, — сказав «мк» іван лебедєв, інженер одного з тсж в північному окрузі столиці. – температура там під час опалювального сезону не менше, ніж в будинку, а іноді і більше, вологість теж трапляється. Загалом, далеко не найкраще місце для зберігання.”

Джерело мк

А ось на дачі і в котеджах зберігати запаси можна без проблем. Ви самі несете відповідальність за пожежну безпеку і технічний стан своїх будинків і ділянки. Деякі питання залишаються з котеджами на 2-3 сім’ї, там дійсно часто зберігають запаси на загальній території в підвалі або на горищі. Будьте обережні і пам’ятайте про заходи безпеки завжди!