Під час святкування театр відкрив двері, і у вихідні відвідувачі могли вільно погуляти коридорами, випити келих шампанського, поговорити зі знаменитостями, сходити на екскурсію в музей театру. Для глядачів був приготований подарунок: прем’єра вистави» війна і мир ” в постановці художнього керівника театру режисера рімаса тумінаса.

turandot residences 8>—>- так назвали клубний будинок valartis group, що знаходиться по сусідству з театром. Стиль оформлення фасадів та інтер’єрів громадських просторів будинку отримали спадкоємність. Головний вхід прикрашають маски комедії дель арте, а самі громадські зони розробив джейд джаггер спільно з архітектурним бюро yoo . Вражаюче внутрішнє оздоблення громадських місць вражає і дарує відчуття, що ви перебуваєте на сцені театру: навколо ніби розміщені розкішні декорації. У дворі вас зустрінуть “золоті ворота», які “проведуть” через скляні двері на перший поверх. Оброблена мармуром і латунню, при вході стоїть стійка ресепшен. В якості елементів оформлення використані віяла, що відсилають до східного походження принцеси. В обробці застосовані красиві натуральні матеріали: європейський дуб, білий італійський і чорний іспанський мармур, шкіра, італійське скло, полірований метал, морений палісандр. Яскраві стінові панелі виконані з тонованої вільхи-поєднання бордового і червоного кольорів створює «ефект завіси». Віялова тематика також використана в дизайні дверних ручок з латуні.

Turandot residences вітає державний академічний театр імені євгена вахтангова зі 100-річчям і сподівається на довгі роки плідної співпраці. А тим часом інший будинок від valartis group-artisan, розташований буквально через дорогу, на вулиці арбат, 39, готується прийняти в своїх стінах нову імерсивну постановку продюсера федора елютіна і команди «імпресаріо».