Представляємо вашій увазі оригінальний дизайн-проект портативного житла, що знаходиться в штаті Техас, що в США. Невелика дерев’яна споруда на колесах стало комфортабельним житлом з оригінальним інтер’єром. Це неймовірно, але в кількох квадратних метрах будиночка з двома функціональними рівнями вдалося непросто розмістити усі необхідні для нормального проживання зони, але і зробити це практично, ергономічно і привабливо.


Очевидна перевага подібних споруд у тому, що ви можете відправитися з подорож і взяти свій будинок з собою, в дорозі і на місці дислокації не відчувати утисків в умовах проживання, нормально висипатися, приймати душ, готувати їжу і насолоджуватися пригод на новому місці з комфортом.
Невеликий будиночок на колесах облицьований дерев’яною вагонкою і відмінно вписується в будь-який природний пейзаж, куди б він не був доставлений. Для того щоб всі комунікації портативного житла функціонували, генераторів необхідно періодично влаштовувати підзарядку. Тоді користуватися електроприладами можна буде як на стоянці, так і в дорозі.
Над головним входом в портативний житло є невеликий козирок, який дозволяє перебувати на свіжому повітрі навіть у дощову погоду або встановити крісло в тіні ганку і відпочивати, розглядаючи навколишню природу.
Розглянемо тепер інтер’єр незвичайного портативного житла. Як і фасад будиночка, внутрішні приміщення оформлені переважно з використанням дерева. Світла деревина з красивим природним малюнком дозволяє створити світлу і теплу атмосферу, затишну та комфортну обстановку. Поєднання білосніжних вставок серед дерев’яних меблів, обробки та обрамлення дверних і віконних прорізів дозволяє зробити образ невеликого простору більш легким, свіжим.

Розташоване у кутку біля входу робоче місце займає мінімальну кількість корисного простору. Для того щоб організувати міні-кабінет потрібно всього лише встановити зручну стільницю, поставити на неї комп’ютер і приставити крісло. А навіть зовсім неглибокі полички зможуть стати системами зберігання для необхідних дрібниць і канцелярії.
Невеликі відкриті полиці у цьому будинку на колесах всюди. Не можна втрачати ні сантиметра вільного простору без раціонального розміщення систем зберігання. А невеликі кімнатні рослини, розташовані на цих полицях, освіжають атмосферу незвичайного інтер’єру.
Системи зберігання з відкритих полиць невеликої глибини розташовані під вікнами. Тут знаходиться стільниця, яка може служити як для організації трапез, так і для робочих процесів.
В зоні їдальні (якщо можна так назвати півтора квадратних метра) знаходиться і сегмент вітальні. Тут же розташовується сходи, ведуча на другий ярус пересувного дерев’яного житла. Завдяки кільком вікон і білосніжною обробці більшості поверхонь, ця зона буквально залита світлом, виглядай легко.
Зона вітальні являє собою невеликий диванчик, в надрах якого також розташовуються системи зберігання. Поруч з м’якою зоною відпочинку монтований відкидний дерев’яний столик, який пристебнутий вигляді не займає місця, а у відкинутому стані стає зручною підставкою.
На першому поверсі маленького будиночка на колесах знаходиться також зона кухні. Тут можна приготувати повноцінний обід, зберігати необхідну кухонне начиння і вимити посуд по закінченні трапези.
Звичайно, приміщення невелике і більш ніж одній людині тут не розміститися. Зате все під рукою – і плита з духовкою, і раковина, і полички з посудом. Всі полички розташовані таким чином, щоб при здійсненні кухонних процесів, їх вміст не мешалось господаря (господині).
Для організації повноцінної раковини для миття посуду в пересувному будинку не обійтися без водосберегающего змішувача. Такі сантехнічні аксесуари дозволяють вимити посуд з мінімальною витратою води за рахунок подачі струмінь, змішаної з повітрям у вигляді дрібних крапель.
Незважаючи на те, що приміщення кухні зовсім крихітне, воно не виглядає безлистим – два вікна відмінно висвітлюють простір, світла обробка візуально розширює межі, а дерев’яні елементи привносять теплоту у скромний, але практичний інтер’єр.
Полиці для зберігання різної кухонного начиння розташовуються скрізь, де тільки це можливо. Широкі і не дуже, кутові і під самою стелею – систем зберігання багато не буває.
В зоні приготування їжі розташування всіх предметів також раціонально, як і у всьому житло на колесах. Мінімум простору використовується по-максимуму.
Навіть невеликий шматочок простору між стіною і плитою вдалося пристосувати під установку висувного ящика для спецій та їдалень приладів.
Зробивши всього лише крок із зони кухонного простору, ми потрапляємо в сегмент водних процедур – імпровізовану ванну кімнату за шторками.
Душ за шторкою, невеликий унітаз і мініатюрна раковина – і все це на маленькому шматочку корисного простору дерев’яного будинку на колесах. І це ще не все. Навіть у такому невеликому відсіку житла знайшлося місце для облаштування містких систем зберігання.

На верхньому ярусі пересувного будинку знаходиться спальня з гардеробною. Безумовно, приміщення другого поверху невелике, але для комфортного розташування для відпочинку і сну цілком достатньо.
Дозволити собі велику і високу ліжко невелике приміщення верхнього ярусу не може, а ось зручний матрац з безліччю подушок – реальна можливість облаштування спального місця. Тут же розташована імпровізована гардеробна, представлена відкритими системами зберігання.

Теги: Дизайн-проект