Простора квартира в Парижі – неймовірне везіння. А квартира в столиці Франції з великою терасою і видом на Ейфелеву вежу – подвійне везіння. Пропонуємо вашій увазі невеликий екскурс по внутрішніх і зовнішніх приміщень однієї паризької квартири, розташованої в пентхаусі і має власну простору терасу.

Почнемо нашу екскурсію саме з тераси – велика дерев’яна палуба частково відкрита, частково являє собою закриті приміщення і навіси. Ця неймовірно простора тераса вмістила зону відпочинку під критим навісом, обідню зону, закриту душову, не кажучи вже про безліч живих рослин у діжках і садових горщиках.

Що може бути краще, ніж мати можливість вийти на власну терасу, розташовану на даху високої будівлі, з якого можна милуватися видом на місто, трапезувати під відкритим небом в оточенні рясної рослинності або пити каву під навісом, якщо сонячний день занадто? І все це в рамках міської квартири.

На терасі безліч різних рослин, всі вони висаджені у відповідності зі сторонами світла і перевагами тих чи інших сортів у кількості сонячного світла і повноті розростання кореневих систем. Як правило, для подібної флористики використовують багаторічні рослини, які не потребують пересадки на час холодів.

Тут же, на терасі, за розсувними дверима-купе розташувалася невелика душова. Господарі паризької квартири і їх гості мають можливість, наприклад, позасмагати на терасі і прийняти душ тут же, не заходячи в апартаменти.

Через великі розсувні скляні двері ми проходимо в квартиру, оформлену в сучасному стилі з елементами модерн-стилістики. У всіх приміщеннях паризьких апартаментів можна зустріти обробку і меблювання в теплих, природних тонах.

Почнемо огляд внутрішніх приміщень французької квартири з просторої вітальні в шоколадних тонах. Ціла стіна, що повністю складається з вікон, забезпечує неймовірну кількість сонячного світла. Але подібні світлові потоки необхідно контролювати, тому всі вікна декоровані за допомогою жалюзі.

Поєднання білих і деревних відтінків оздоблення вітальні, створює приємну і комфортну атмосферу для повноцінного відпочинку. А м’яка зона вітальні і діючий камін тільки сприяють розслабленню.

З приміщення вітальні, відсунувши двері-купе, ми потрапляємо в простір їдальні, де стіл зі скляною стільницею і зручні стільці-крісла склали обідню групу.

Прямуємо далі, по білосніжному коридору, простір якого вдало інтегровані системи зберігання і потрапляємо на головну спальню.

У спальні ми знову можемо насолоджуватися приємними погляду шоколадними та деревними відтінками в обробці, меблювання та текстилі приміщення. Простора кімната з великим ліжком може дозволити собі вбудовані системи зберігання, замасковані під конструкції ніші, і темні, колоритні плями меблювання і підлогового покриття. Зробивши кілька кроків, подолавши ширму-стіну, ми потрапляємо у ванну кімнату.

Простір для водних процедур має настільки ж нескромні розміри, як і інші приміщення паризької квартири. І знову теплі відтінки коричневого кольору пестять наш погляд, налаштовуючи на розслаблення у ванні з піною.

За скляними дверима, розташувалася повноцінна душова кабіна, в якій достатньо місця, щоб не відчувати дискомфорт, перебуваючи в замкнутому просторі. Темно-шоколадні відтінки в обробці душовою створюють приємну і комфортну атмосферу.

У цій французької квартирі є все – навіть спеціальні винні шафи для збереження значної колекції.

Теги: Дизайн-проект