В даний час використання лофт-естетики можливо не тільки в просторах, які були коли-то виробничими цехами або складськими приміщеннями. Навіть у звичайній міській квартирі з середніми розмірами житлоплощі можна використовувати мотиви індустріальної стилістики для створення цікавого, нетривіального і сучасного інтер’єру. Якщо вам хочеться лише натякнути на стиль лофт в своєму житлі, відтінити сучасні мотиви індустріальним шиком, то дизайн-проект квартири, який ви побачите далі, може стати корисним і надихаючим епізодом. Почнемо нашу невелику екскурсію по квартирі зі скромними розмірами, світлою палітрою і легкими мотивами індустріальності в інтер’єрі.

Ледве потрапивши в квартиру, ми одразу опиняємося в зоні кухонного простору, відділеного від передпокою скляними ширмами. Незвичайне дизайнерське рішення щодо раціонального використання корисного простору призвело до створення оригінальної і зовні привабливої обстановки.

З одного боку, кухонна зона повністю ізольована від решти простору і можна не турбуватися про звуки і запахи, які виходять з цього функціонального сегмента житла. З іншого боку – цей невеликий закуток приміщення настільки світлий і прозорий, що мимоволі сприймається як невід’ємна частина загального простору

Невелика стійка за типом барною, стала місцем для організації коротких трапез. А табурети оригінальної конструкції ефектно доповнили затишній місце для сніданків.

Світлі гладкі фасади кухонних шаф, розташовані за допомогою лінійної планування, безумовно, самий економічний з точки зору витрат квадратних метрів, варіант. Відсутність фурнітури на дверцятах шаф також економить настільки необхідні сантиметри кухонної зони. Від стилю лофт кухонного простору дісталася цегляна кладка, хоч і не в природному своєму забарвленню, а з білосніжною поверхнею, зате дуже фактурна і ефектна з точки зору виробленого візуального враження.

Незважаючи на деяку відособленість кухонного простору, частина його меблювання й обробки продовжується в зону вітальні. Тут ми бачимо і включення білосніжних цеглинок в обробку стін і присутність відкритих полиць з підсвічуванням на кшталт тих, що були використані в кухні. Невеликий диванчик з шкіряною оббивкою яскраво-коралового кольору став непросто прикрасою вітальні, а фокусною центром, що привертає увагу.

Відкриті полиці для сувенірів та інших дрібниць не обтяжують інтер’єр, а виступають навіть в якості декору. Завдяки підсвічуванню нижньої частини конструкцій, вони ніби ширяють у повітрі. А у вечірній час підсвічування створює більш інтимну, відокремлене становище, ніж центральне освітлення.

Білосніжна оздоблення стін завжди «виручає» в невеликих просторах, не тільки сприяє візуальному розширенню приміщень, але і створенню легкої і невимушеної атмосфери, служить відмінним фоном для меблів і декору будь-яких колірних рішень.

Навпаки м’якої зони вітальні на розсувний панелі знаходиться відео-зона. Перевага сучасних телевізорів, безумовно, їх тонких екранах, які можна як повісити картину практично на будь-яку поверхню. Оригінальність в інтер’єр цього сегмента приміщення привнесло комбінування поверхонь «під світле дерево» і «під бетон». В даний час в магазинах будівельних і оздоблювальних матеріалів можна придбати як настінні панелі, так і шпалери, поверхня яких виглядає як бетонна, але тільки вам немає потреби турбуватися про негативних якостях подібних площин, а користуватися перевагами обраного матеріалу.

У спальні ми бачимо просто і лаконічний інтер’єр з переважанням світлих відтінків. Білосніжна оздоблення стін візуально розширює простір, використання вставок «під бетон» і звисають зі стелі світильники з прозорими плафонами нагадують про впровадження лофт-естетики в сучасний дизайн особистого простору. Меблі простих і чітких форм, декор практично відсутня, навіть текстиль не вносить колірне розмаїтість в палітру інтер’єру – все в цій спальні працює на створення самої нейтральної, розслаблюючій атмосфери, яка служить лише фоном для створення сприятливої атмосфери для міцного сну.

Щільні штори темно-шоколадного кольору і найтонший білий тюль створили привабливий зовні і функціональний союз. Для приміщень, оформлених у стилі лофт використання текстилю для декору вікон властиво, але адже і приміщення квартири ніколи не було виробничим цехом, і вікна в кімнаті стандартних розмірів, а для спальні важливо створення оптимально сприятливим освітленості.

Деяку індустріальній обробці вертикальних поверхонь надають настінні панелі «під бетон» і служать відмінним нейтральним фоном для створеної навпроти ліжка відео-зони.

Увага до деталей – запорука успішної реалізації дизайнерських ідей. Як завжди, загальне враження складається з безлічі нюансів, деталей і дрібниць. В оформленні кімнати для сну та відпочинку, навіть із самим простим і строгим інтер’єром важливо звертати увагу навіть на незначні, на перший погляд, елементи дизайну.

З спальні є вихід на засклену лоджію, де облаштовано затишне місце для відпочинку і навіть коротких трапез. Білосніжна меблі на тлі шоколадної обробки виглядає виразно, привабливо і яскраво, органічно гармонуючи з обстановкою спальні.

Теги: Дизайн-проект