Плануєте ремонт або реконструкцію ванної кімнати і досі не визначилися зі стилем? Можливо, надихне вас дизайн-проект невеликого приміщення для водних процедур з класичної обстановкою. Елегантність і краса тут гармонійно поєднуються з практичністю, а традиційна обстановка дивує оригінальним вибором оздоблювальних матеріалів, текстилю та декору.

Невеликий простір ванної кімнати разом душову, унітаз і раковину з дзеркалом – необхідний набір сантехніки для водних і санітарно-гігієнічних процедур. Здавалося б – звичайна маленька ванна, але завдяки успішному підбору оздоблювальних матеріалів і використання деяких дизайнерських хитрощів, кімната виглядає унікально навіть з традиційною обстановкою.

Очевидно, що основою концепції проекту цієї ванної кімнати став текстиль. Використання текстильних вологостійких шпалер для оформлення частини вертикальних площин стало родзинкою інтер’єру. За допомогою білої керамічної плитки квадратної форми, були облицьовані підлоги і частина стін над робочими поверхнями і в душовій.

Квітковий малюнок шпалер знайшов відображення в килимовому покритті, яке використовується для зручності мешканців, щоб їм не довелося стояти на холодному кахельній підлозі перед раковиною або дзеркалом.

Простір під раковиною оформлено у вигляді класичного комода з дерева, покритого выбеленным складом. Така конструкція дозволяє не тільки приховати всі інженерні комунікації, але ще і служить системою зберігання.

Кам’яна стільниця невеликий раковини світло-персикового відтінку (в тон до шпалер) – вдала інвестиція. Мармур прослужить довго, він стійкий до сколів, подряпин і удар важких предметів, а легка патина, яка з’являється з часом, тільки додасть старовинного шарму традиційній обстановці ванної кімнати.

Оригінальне дзеркало, про які зазвичай говорять — «в рамі і без рами», тому що окантовка у нього теж дзеркальна, надає інтер’єру лиску, не кажучи вже про функціонально навантаженні.

Римські штори в яскраву смужку стали частиною текстильного декору кімнати. Простір душовою закривають штори з ламбрекеном, що нагадують балдахін над ліжком в класичному стилі, що, безумовно, привносить в обстановку ванної елемент розкоші й особливого шарму.

І вінчає класичний образ ванної кімнати не менш традиційна люстра з безліччю декоративних скляних елементів, які в композиції не залишають сумнівів у стилістичної схильності приміщення.

Теги: Ванна кімната, Стилі інтер’єру