Пропонуємо вам відвідати одну канадську квартиру, інтер’єр якої був виконаний у рамках такого стилістичного напряму, як лофт. Як відомо, футуризм зародився в період активного використання колишніх промислових приміщень для облаштування житлових квартир та домоволодінь. Великі масштаби, величезні вікна, високі стелі і відсутність стін, перегородок – всі ці особливості індустріального жанру знайшли відображення і в сучасному інтер’єрі канадської квартири. Можливо, деякі ідеї і дизайнерські рішення стануть вам близькі й зможуть стати натхненням для власних експериментів в ремонті або реконструкції ваших осель.

Почнемо нашу невелику екскурсію по квартирі, як годиться, з передпокою.

Роблячи перші кроки в житловому приміщенні, ми розуміємо, що індустріальне минуле будівлі не забуте, воно присутнє у бетонній обробці поверхонь, однотонною панелі, нарочито відкритої демонстрації всіх інженерних мереж та комунікацій.

Гармонійне поєднання простій і лаконічній обробки приміщення з химерним, нетривіальним декором в еклектичною манері, створює індивідуальне настрій інтер’єру. Подібні елементи декору неймовірно персоналізують обстановку, роблять інтер’єр незабутнім і унікальним.

Запрошуємо вас в саму простору і світлу кімнату канадського житла – вітальню. І знову білосніжна оздоблення стін зустрічається з бетонними поверхнями, всі лінії комунікацій збережені, вони спеціально не ховаються і виступають частиною інтер’єру. Величезні вікна у фабричному стилі наповнюють приміщення природним світлом, а для темного часу доби є трисекційна підлогова лампа практично чорного кольору.

М’яка зона представлена диваном незвичайного дизайну в природних відтінках. Дерев’яний журнальний столик і тумба для ламп завершує неординарний образ місця для відпочинку та читання.

Обідня зона розташована в асиметричному закутку вітальні. Дерев’яні стільці оригінального виконання кружляють навколо столу з пластикової ніжкою темно-зеленого кольору. Підвісна лампа над обіднім столом більше схожа на дивовижну квітку, але, незважаючи на очевидне декоративне призначення, має функціональну спрямованість.

На вікнах вітальні відсутня текстиль, керуючись концепцією постіндустріальних приміщень, в кімнату пропускається максимальну кількість світла. Декоративним елементам у всій квартирі приділено особливу увагу, багато з них мають глибокі, природні відтінки і відмінно виглядають на тлі світлої, нейтральною обробки приміщень.

Далі переходимо до білосніжної кухонній зоні. Представленої робочими поверхнями, системами зберігання, побутовою технікою, кухонним островом з можливістю розміщення декількох домочадців за сніданком.

Містка система кухонних шафок виконана в білосніжному глянсовому варіанті, що дозволяє не тільки візуально розширити межі кухонної зони, але і освіжити приміщення, надати йому відчуття чистоти і польоту.

Дерев’яна стільниця кухонного острова, яка виступає і в якості барної стійки для сидять на контрастного чорного кольору високих табуретах, привнесла нотку теплоти в біле простір кухні.

Рухаємося далі по коридору до кімнати відпочинку, яка поєднує та функції бібліотеки.

Ця кімната не стала винятком у виборі колірних варіантів оформлення всіх поверхонь. Як і раніше – світла, нейтральна оздоблення, навіть книжкові стелажі виконані в білосніжному тоні.

Для всієї квартири характерним є використання кількох рівнів освітлення. Крім настільних ламп і підвісних світильників, у всіх приміщеннях є підлогові лампи незвичайних форм, забарвлень і фактур.

У цій же кімнаті знаходиться робоча зона у вигляді неогороженного міні-кабінету. Комплект з невеликого письмового столу з ящиками і яскравою лампою апельсинового тони, а також дерев’яного стільця, склали комфортний офісний куточок.

Далі ми опиняємося в головній спальні – просторому приміщенні з мінімумом меблів і декору. На тлі білосніжних стін активно виступають елементи декору і художні роботи. Різноманіття варіантів освітлення і дерев’яні меблі надають нам відсилання до інших приміщеннях квартири, гармонійно замикаючи коло інтер’єру.

Ванна кімнату представлена душовою кабіною з простим нейтральним інтер’єром. Облицювання керамічною плиткою в світло-сірих тонах, безумовно, практичний і функціональний варіант оформлення поверхонь в приміщеннях з надмірною вологістю.

Санвузол також не дивує нас сюрпризами – очікувана білосніжна оздоблення постає перед нами як символ чистоти і свіжості утилітарного приміщення.

Теги: Дизайн-проект