Останнім часом нечасто вдається побачити дизайн-проекти заміських будинків, оформлених у стилі кантрі в чистому вигляді. Як правило, сучасний стиль приміщення лише включає елементи кантрі-стилістики. Але зустрічаються зрідка і «класичні» кантрі-будинки, в яких буквально всі приміщення оброблені натуральними матеріалами. Від великої кількості дерева та каменю в обробці і в якості матеріалу для виготовлення меблів, предметів декору, може запаморочитися голова. Шкода, що фото не здатні передати запах деревини, який присутній в приміщеннях, оброблених природним матеріалом, скільки б часу не минуло.

Для будівництва досить просторого особняка в два поверхи було обрано неймовірно мальовниче місце. З критої тераси будинку відкривається чудовий вид на озеро, а місцева природа вражає великою кількістю зелені майже цілий рік. Не дивно, що будинок, виконаний в стилі кантрі, облицьований деревом, яке покоїться на кам’яному фундаменті.

Тема кам’яного фундаменту була продовжена при оформленні ганку. Будинок має кілька входів і скрізь присутній ідентична оздоблення прилеглої до дверей простору. Непростий ландшафт ділянки навколо домоволодіння вражає своїм охайним виглядом. Це яскравий приклад того, як можна не намагатися безрезультатно підкорити природу своїм уявленням про красу, а підлаштуватися під існуючий ландшафт і його особливості – на схилі розміщувати сходи, садові доріжки з великого каменя викладати там, де вологість ґрунту найменша, а в тіні багаторічних дерев і чагарників висаджувати квіти, які бояться світла.

На території ділянки встановлена альтанка, яка більше схожа на дерев’яну хатинку з цього соснового зрубу. Біля неї було вирішено розмістити невелике патіо – садова дерев’яна і плетена меблі для розслабленого відпочинку і вогнище із каменя по центру.

В оформленні, як екстер’єру, так і інтер’єру особняка біля озера є чимало рустикальних елементів. Великий практично не оброблений камінь використовується не тільки в якості будівельного матеріалу, але і у вигляді декору. Яскравості і контрасту фасаду будівлі надають пофарбовані в червоний колір дерев’яні перила терас і просторою веранди.

Для гармонійності зовнішнього вигляду будівлі, різьблені віконниці також були пофарбовані в яскраво-червоний, насичений колір. На тлі дерев’яних панелей, пофарбованих у світлий тон, віконниці з різьбленим візерунком виглядають розкішно.

На відкритій терасі з видом на озеро, розташувалася зона для відпочинку. Не дивно, що в якості вуличних меблів використані крісла і столики з деревини. Не пофарбовані, розкриті лаком предмети меблів, відображають природний відтінок деревини, привносячи в атмосферу тераси природне тепло. По периметру всієї будівлі розміщені настінні вуличні світильники, так що з терас можна милуватися заходом, е турбуючись про безпечне повернення додому.

Уявити собі подібний заміський будинок в стилі кантрі без просторої вітальні з каміном, просто неможливо. Приміщення, від підлоги до стелі, повністю оздоблене деревом, виділяє неймовірне тепло. Система підсвічування на різних рівнях додає м’якості освітлення і романтичності обстановки. У вітальні, як і у всьому домоволодінні, багато художніх творів на стінах, практично всі вони оснащені індивідуальною підсвічуванням.

Камін, облицьований каменем, з мереживною кованими гратами і всіма необхідними атрибутами, що нагадують про сільське життя, став центром фокусування уваги, як і годиться сімейного вогнища.

На першому поверсі розташована простора кухня, суміщена з їдальні. Не дивно, що не тільки система кухонних шаф, але і вся оздоблення приміщення виконана з деревини, покритої лаком, лише невеликі колони, облицьовані каменем, розбавляють верховенство деревини в цьому кухонний і столовий просторі. Незважаючи на сільський зовнішній вигляд кухні, її робоча зона оснащена всіма необхідними для комфортної роботи на кухні сучасними приладами.

На нижньому рівні дерев’яного будинку також розташування невелика вітальня-майстерня, призначена для занять творчістю. Це неймовірно, але ударна установка відмінно вписалася в кантрі-інтер’єр з настільними лампами, виконаними з оленячих рогів і шкурами хутряних звірів на стінах.

На другому поверсі знаходиться спальня. І знову ми виявляємося у царстві деревини, навіть з рустикальными елементами. До цієї кімнаті найбільше підходить визначення «спальні в мисливському будиночку». Після активного дня, проведеного на природі, заснути в такій спальні, напевно, неймовірне задоволення.

Поруч зі спальнею розташована велика ванна кімната, безумовно, з обробкою з дерева. Поєднання теплих деревних відтінків з темно-зеленим кольором стільниць навколо раковин, додає приміщенню наліт розкоші та благородства.

Оригінальна ванна розташована біля вікна (благо простір кімнати дозволяє розміщувати її де завгодно), можна лежати в гарячій пені та милуватися краєвидами.

Теги: Дизайн-проект