Пропонуємо вашій увазі фото-екскурсію по кімнатах одного заміського будинку, оформлення екстер’єру та інтер’єру якого засновані на грі контрастів і запровадження натуральних матеріалів в сучасний дизайн.

Наближаючись до домоволодіння, відразу стає зрозуміло, що його господарі – люди практичні і сучасні. Фасад домоволодіння з простими і чіткими лініями, з високим рівнем геометричності, справляє враження надійного та капітального будови, не позбавленого зовнішньої привабливості.

У сучасних будівлях приватних будинків все більше переважає поєднання скла і бетону, але використання часткової дерев’яної обробки, дозволяє додати в індустріальній фасаду будівлі нотку теплоти, мотиву заміського життя.

Великі панорамні вікна-двері не тільки забезпечують інтер’єр приміщень достатнім рівнем природної освітленості, але і екстер’єр домоволодіння роблять більш легким і навіть нетривіальним.

Але давайте уважніше розглянемо внутрішнє оздоблення деяких кімнат цього заміського будинку. І почнемо наш невеликий екскурс з вітальні, яка поєднує в собі функції загальної кімнати для відпочинку і їдальні. Просторе приміщення, оброблене в нейтральній колірній палітрі, чудово освітлено, завдяки великим скляним вікон і дверей, які займають місце практично від підлоги до стелі. Контрастні темні рами вікон і дверей стали свого роду декором однією з білосніжних стін просторої кімнати. Використання керамогранітної плитки в якості підлогового покриття – дуже практичний хід, враховуючи, що з вітальні є вихід на терасу та задній двір.

М’які меблі з оббивкою насиченого відтінку молодої трави, стала не тільки компонентами зони відпочинку вітальні, але і її контрастним елементом оформлення. Її прості форми і лаконічний дизайн надають можливість зосередитися на красивому кольорі. У вітальні використовується декілька джерел штучного освітлення, над кожним сегментом кімнати розташований свій підвісний світильник. Але біля TV-зони організовано куточок для читання і тут для локальної підсвічування був встановлений арочний торшер з хромованими поверхнями.

В основі концепції створення дизайну в стилі модерн завжди лежить зручність і комфорт, пов’язані з привабливим зовнішнім виглядом. У заміському будинку затишна атмосфера – це завжди практична обстановка, приємна колірна палітра, меблювання та обробка, яка не доставляє клопоту господарям, проста в експлуатації і догляді. Наприклад, простої конструкції журнальний столик і килимове покриття, за яким дуже легко доглядати в силу його штучного походження.

Але навіть у простій і кілька мінімалістської обстановці важливо приділити увагу дрібниць, з яких складається загальне враження про приміщенні. Посуд і підставки, текстиль і диванні подушки – такі додаткові предмети інтер’єру несуть не тільки функціональне навантаження, але і служать декором простору.

Оригінальною композицією з намальованих рамок для фото стало оформлення однієї з білосніжних стін вітальні. Такі незначні відступи від традицій стилістики, застосування власної фантазії, що дозволяє створити не просто унікальний, але і персоналізований дизайн приміщення.

Зробивши всього пару кроків із зони відпочинку вітальні, ми потрапляємо в сегмент їдальні. Легкий, білосніжний обідній стіл на металевому каркасі і стільці з сидіннями аналогічного відтінку і дерев’яними ніжками, склали обідню групу. Крім килимового покриття, яке виділило зону їдальні, у цього функціонального сегмента приміщення є і свій освітлювальний прилад – підвісна люстра незвичайного дизайну, що складається з кількох плафонів у флористичному стилі, виконаних різних відтінках. Цей дизайнерський освітлювальний прилад став справжньою знахідкою для їдальні зони і її родзинкою.

Залите природним освітленням простір з білосніжною обробкою здається ще більше і просторіше. А на такому тлі навіть пастельні тони акцентами, не кажучи вже про темному виконанні віконних і дверних прорізів, підсвічників на дерев’яному столику і невеликого крісла оригінального дизайну.

Щоб потрапити в кухонне приміщення, необхідно просто зробити кілька кроків з приміщення вітальні, поєднаної з їдальнею зоною. У просторому білосніжному приміщенні, лише одна стіна у робочих поверхонь кухонного простору виконана як акцентной – в темно-смарагдовому кольорі. Завдяки значним розмірам кухонного ансамблю, який займає місце від стіни до стіни і острови, вдалося розмістити всі необхідні побутові прилади, системи зберігання та робочі поверхні без використання верхнього ярусу кухонних шаф.

Поєднання світлих фасадів кухонних шаф і темного кольору стільниць, не тільки привнесло контрастність у приміщення кухні, але і додало динамізму обстановці.

На задньому дворі заміського домоволодіння є дерев’яна тераса відкритого типу з зручними і практичними столовими зонами для організації трапез на відкритому повітрі.

Ще одна композиція з дерева у вигляді місткого столу і прикріпленим до нього лавочок, може служити як для відпочинку, так і в якості обідньої групи або місця проведення настільних ігор на свіжому повітрі.

Теги: Дизайн-проект