Довговічність сажового фільтра

3-13-2021
Удаление Сажевого Фильтра Ford в Кишиневе, Молдова

 

Останнім часом зростає популярність дизельних автомобілів. Машина, що працює на дизелі, споживає менше палива, вона екологічніше, надійніше і довговічніше. Для того, щоб відповідати стандарту євро-4 і вище, всі дизельні авто, починаючи з 2004 року випуску, додатково забезпечуються фільтрами сажі. Також хочемо вам порекомендувати усунення несправностей вихлопних систем автомобілів будь-якої складності сажевый фильтр форд мондео на СТО “HelpAuto сервис”

 

Що таке фільтр сажі

Сажовий фільтр являє собою пристрій, який очищає вихлоп дизельного двигуна від сажі. Фільтр сажі – це матриця, що складається з безлічі керамічних осередків, поміщена в корпус з металу. Особлива будова фільтра дозволяє краще очистити від сажі вихлопні гази.

Несправність фільтру сажі

На жаль, на наших дорогах сажові фільтри працюють недовго через якість дизельного палива з високим вмістом сірки. Вже після 50,000 – 120,000 кілометрів пробігу потрібне видалення сажових фільтрів або їх заміна. Якщо не купити фільтр сажі вчасно і пустити на самоплив цю проблему, то в майбутньому доведеться зіткнутися з більш масштабними труднощами. Наприклад, згорілий каталізатор або зламаний клапан egr. У вкрай запущених випадках, можливий навіть гідроудар в результаті попадання в циліндри двигуна масла. Тому, як тільки ви помітите наступні ознаки, обов’язково здійсните видалення фільтру сажі або його заміну:

• збільшився витрата палива

• зменшилася тяга двигуна

* під час роботи двигуна ви чуєте шиплячі звуки

• виріс рівень масла в двигуні

• збільшилася задимленість вихлопу

Способи ремонту фільтру сажі

Що віддати перевагу-видалення сажового фільтра, очищення сажового фільтра або заміну сажового фільтра на новий? Кожен вирішує цю проблему по-своєму. Ми лише коротко розповімо про всі шляхи вирішення цієї проблеми:

• заміна фільтра сажі на новий. Задоволення не з дешевих. Новий фільтр коштує дорого, в тому числі неоригінальний. Особливо, якщо у вас дорога іномарка. Заміна фільтра сажі на новий дозволить вам без проблем їздити лише наступні 120 тисяч кілометрів, після чого дана деталь знову вийде з ладу

• чистка фільтру сажі. Варіант, що дозволяє не порушити складну систему управління двигуном. Щоб забезпечити довговічність сажового фільтра, під час експлуатації дизельного автомобіля періодично потрібно очищення сажового фільтра. Вона виконується методом регенерації сажового фільтра. Існують активна і пасивна регенерація сажового фільтра. Але ні сильному забрудненні сажового фільтра регенерація може допомогти лише тимчасово або не допомогти зовсім. Пасивна регенерація відбувається при постійному окисленні сажі за рахунок дії каталізатора і відпрацьованих газів. Активна регенерація вимагає набагато більш високих температур і автоматично включається системою управління двигуном, коли його пропускна здатність падає нижче норми. Також існує можливість промивання фільтру сажі при використанні спеціальних засобів (необхідно зняття фільтра)

• видалення фільтру сажі. Найефективніший варіант. Після фізичного та електронного (перепрошивка системи управління двигуном) видалення ви більше не зіткнетеся з проблемою сажового фільтра до кінця експлуатації автомобіля. Питання зниження екологічності двигуна залишається спірним, тому що після видалення сажового фільтра у вихлопі присутні більші частинки сажі (є думка, що більш безпечні для здоров’я та екології)

Ціни на ремонт і видалення фільтру сажі:

  • фізичне видалення сажових фільтрів
  • програмне видалення сажових фільтрів  (потрібно в більшості випадків після фізичного видалення)

Переглянути повний прайс-лист на сайті https://glushnik.com.ua/udaleniye-sazhevykh-filtrov/ford-mondeo/