Вибір екстравагантних кольорів

Найчастіше тим, хто перший раз робить ремонт у себе в квартирі, хочеться додати в будинок чогось екстравагантного, наприклад, пофарбувати стіни в яскравий колір. Подібні кольори здаються красивими лише спочатку, але з часом починають дратувати. Тому для квартири (особливо житлових кімнат) найкраще використовувати спокійні відтінки, які значно рідше викликають негативні емоції.

Погана шумоізоляція

Галасливі сусіди-це біда, про яку знають всі, але при цьому практично кожен чомусь вважає, що з цією проблемою ніколи не зіткнеться. Заковика в тому, що це все-таки може трапитися, але зробити що-небудь буде вже важко, так як монтаж шумоізоляції відбувається на ранніх етапах ремонту. Тому якщо ви тільки в роздумах про установку в будинку шумоізоляції, то швидше за все вірна відповідь – встановлювати.

Врахуйте, що навіть якщо зараз вас оточують тихі і спокійні сусіди, немає ніяких гарантій, що через пару років на їх місце не прийдуть любителі гучних сімейних скандалів або який-небудь невизнаний маестро скрипки.

Коли справа доходить до визначення майбутнього розташування розеток, то принцип «вирішувати проблеми в міру їх надходження» – абсолютно не те, що вам підходить. В іншому випадку роботу доведеться або переробляти, або відчувати постійні незручності.

Звичайно, частково вирішити проблему можна за допомогою перехідників і подовжувачів, але в такому випадку ваша квартира швидко перетвориться із затишного місця в кімнату системного адміністратора з купою проводів на підлозі. Тому, перш ніж щось робити, подумайте, скільки розеток вам може знадобитися, і в яких місцях вони повинні бути розташовані. А ще краще додайте пару розеток про запас.

Іноді в спробах хоч трохи збільшити площу санвузла власники квартири допускають вельми неприємну помилку-роблять суміщений санвузол. Якщо в будинку проживає кілька людей, то таке архітектурне рішення обернеться неможливістю сходити в туалет, поки інша людина не вийде з душу.

Якщо в будинку живе одна людина, то ситуація не настільки страшна. Однак не варто забувати, що туалет – це джерело неприємних запахів, які не вдасться приховати навіть за допомогою освіжувача повітря. В таких умовах прийняття ванни або похід в душ будуть вже не настільки приємні.

Темні поверхні на кухні

Кожен, хто переглядав каталоги в пошуках підходящої кухні, напевно звертав увагу на гарнітури темного кольору. Такі кухні, як правило, стилізовані під темний камінь або благородні породи дерева і виглядають вкрай ефектно. Але вся краса таких меблів, на жаль, розбивається об сувору реальність, в якій кухня – це місце для приготування їжі, неминуче супроводжуване великою кількістю бруду.

Проблема в тому, що будь-яка, навіть найменша пляма, на темній поверхні дуже помітно і відразу ж впадає в очі. Тому вибір кухні в темних тонах найчастіше веде до необхідності регулярної (в дійсності щоденної) прибирання.

Номінальний доступ до сантехніки

У гонитві за естетикою нерідко страждає практичність. Саме так можна описати ситуацію, коли на догоду красивому інтер’єру люк для доступу до сантехніки замінюється невеликий «амбразурою», в яку насилу зможе просунути руку доросла людина, а іноді люк і зовсім замуровується.

Зазвичай так надходять мешканці новобудов, які виправдовують своє рішення тим, що у них в будинку нова сантехніка, тому поломки найближчим часом виключені. По-перше, це не так. Протікання може виникнути і в новій трубі, наприклад, через помилку сантехніка або заводського браку. По-друге, важко сказати, коли» прийде час ” сантехніки. Особливо, якщо немає можливості оцінити її стан.

Поєднання кухні та кімнати

У спробі візуально розширити простір в невеликій квартирі, власники нерідко йдуть на вельми сумнівний крок – поєднують кухню з кімнатою. Таке рішення загрожує тим, що житлова кімната або вітальня будуть завжди наповнені запахами їжі. І повірте, швидше за все це буде не ранковий запах дорогої кави з французькими круасанами, а їдкий запах пригорілих котлет і злегка протухлої риби, полежала довше покладеного.

Навіть якщо зараз ви живете один і спокійно ставитеся до сторонніх запахів, подумайте, раптом коли-небудь з вами буде жити хтось ще. Але ж відновлення стіни-це справа довга і дорога.

Зверніть увагу! врахуйте, що запахи мають властивість в’їдатися в меблі та одяг, тому не варто дивуватися, якщо, живучи в такій квартирі, від ваших речей буде пахнути смаженої катошкою.

В кінці хотілося б в черговий раз порадити продумувати всі питання, пов’язані з ремонтом, до його початку. Вибираючи колір або приймаючи інше дизайнерське рішення, постарайтеся уявити, чи комфортно вам буде жити в такій квартирі через довгі роки.