Запрошуємо вас на невелику екскурсію по кімнатах одного сінгапурського житла, виконаного в еклектичною манері змішування елементів різних стилістичних напрямків. Ця сучасна квартира наповнена цікавими дизайнерськими рішеннями і оригінальними арт-об’єктами. Обробка сінгапурських апартаментів проста і контрастна, але при цьому не позбавлена ексклюзивності, оригінальності колірних і фактурних рішень.

У всіх приміщеннях квартири переважає контрастна обробка – світлі стіни гармонійно сусідять з темною палітрою підлоги. Також у всьому житло ми будемо зустрічати цікаві дизайнерські предмети, що знайшли практичне застосування в своєму функціональному сегменті.

Почнемо нашу екскурсію з самої великої кімнати, що вмістила в свій простір не одну життєво важливу зону вітальні. Це світле, просторе приміщення з високими стелями поєднує не тільки сегмент безпосередньо вітальні зони, але і невелику їдальню, кабінет і кухонну робочу станцію, що знаходиться за перегородкою.

Оздоблення кімнати, принаймні, її частини в стилі лофт пропонує нашій увазі нарочито грубо оброблені або незаймані зовсім цегляні стіни на тлі білосніжної стелі і темних дерев’яних підлог. В обстановці вітальні присутні елементи з різних стилістики, на диво гармонійно сусідять один з одним.

На тлі досить контрастною обробки м’яка зона вітальні виглядає нейтральною, відтінки текстилю спокійні, не ріжуть око, налаштовують на розслаблення.

А ось і кухонна зона, розташована за перегородкою з наскрізним отвором. Тотальний чорний колір робочих поверхонь і систем зберігання заворожує. Для такого досить темного кута знадобилося трохи більше, ніж зазвичай, освітлення. Строєні світильники верхнього ярусу над робочою зоною і підвісні лампи відомого дизайнера, виконані з вторсировини, стали відмінною підґрунтям у створенні трохи драматичного інтер’єру кухонного простору.

В парі кроків від кухні знаходиться обідня зона для двох. Нехитра обідня група виграшно виглядає на тлі оригінальних арт-об’єктів, головним з яких стала група підвісних ламп незвичайного дизайну.

Неподалік від зони їдальні знаходиться невеликий кабінет, як і багато життєві сегменти цієї квартири, він нічим не обгороджена. Біло-чорна палітра стала ключовим пунктом у створенні концепції дизайну цієї зони.

У цьому невеликому домашньому офісі є чим зацікавитися – незвичайної конструкції сидіння, письмовий стіл, який більше схожий на консоль, що спирається на два білих ящика для зберігання. Навіть вішалка для одягу і гачки для ключів та інших дрібниць, які виглядають як арт-об’єкти музею сучасного мистецтва.

В квартирі є кімната для відпочинку з TV-зоною. Тут ми також зустрічаємо цегляне мурування та оздоблення каменем, яка успішно гармонує зі світлими стінами і темними дерев’яними підлогами. Композиція з незвичайних люстр у вигляді великих куль з безліччю світлодіодних лампочок стала центром фокусування уваги в цій кімнаті.

А ось ванна кімната не підносить сюрпризів з точки зору прийнятих дизайнерських рішень. Досить просторе приміщення включає всі необхідні сегменти для проведення водних і санітарно-гігієнічних процедур. Традиційна обробка поверхонь за допомогою керамічної плитки, стилізованої під мармур, зустрічається з сантехнікою оригінальної форми.

Теги: Дизайн-проект