Пропонуємо вашій увазі міні-екскурсію по квартирі з сучасним інтер’єром, в оздобленні якої використовувалася нейтральна гама, а для акцентування уваги були обрані яскраві, колоритні відтінки червоного кольору. Можливо, надихнуть вас подібні дизайнерські прийоми інтеграції яскравих кольорів в сучасне житло, і наштовхнути на цікаві експерименти з власним домоволодінням або квартирою.

У сучасних квартирах поліпшеного планування все частіше використовується відкрите планування, коли різні по функціоналу сегменти житла плавно перетікають одне в інше, коли між вітальнею і їдальнею, кухнею, немає перегородок і дверей, навіть ширм у вигляді стелажів або інших систем зберігання. Саме так облаштована квартира, яку ми зараз заглянемо, щоб детальніше розглянути інтер’єр. Перед нами вітальня – просторе приміщення майже квадратної форми умовно можна розділити на дві зони відпочинку з TV-зона з куточком для читання. Зону відпочинку організував кутовий диван насиченого малинового кольору, оригінального дизайну журнальний столик і чорний торшер, який використовується для локального підсвічування. Для такої яскравої меблювання білосніжна оздоблення стін стала ідеальним фоном.

Навіть підлогове покриття вітальні виконана в білому кольорі, лише сірий килимок з червоним візерунком розбавив монохромність поверхонь приміщення.

Для настінного декору була використана оригінальна картина з безліччю різнокольорових елементів, що, безумовно, додало колірне різноманітність в оформлення вертикальних поверхонь.

Навпаки м’якої зони з диваном розташований сегмент з телевізором і підвісними системами зберігання, які ніби ширяють у повітрі, завдяки оригінальному кріпленню і підсвічуванню.

Куточок для читання був організований з допомогою зручного обертового крісла яскраво-червоного відтінку і підлогового торшера дугового модифікації, хромовані поверхні якого чудово блищать на білому тлі стін. Настінний декор в зоні читання дуже контрастний і геометричний.

Робоча зона міні-кабінету представлена білосніжною меблюванням – системою зберігання з комбінуванням відкритих і закритих полиць шаф і простим письмовим столом з яскравою настільною лампою.

Приміщення вітальні з’єднане з кухнею, всього лише пара кроків і ми в просторі для приготування і поглинання їжі.

Кухонний простір неймовірно технологічно. Матові гладкі фасади кухонних шаф виконані в сірому кольорі, лише блиск нержавіючої сталі і темне скло побутових приладів розбавляють монолітний меблевий ансамбль.

У великий кухонний острів зі стільницею з товстого матового скла інтегрована раковина і варильна панель.

Стільниця кухонного острова була спеціально продовжена для створення місця для коротких трапез. В альянс з імпровізованим столом вступили зручні крісла-стільці, виконані в темно-сірому кольорі. Для сніданків таке місце чудово підходить.

Їдальня зона також виконана у сірих тонах, але в більш світлому варіанті. проста і лаконічна меблі склала обідню групу. Родзинкою цього сегмента житла стала підвісна люстра з кількома прозорими плафонами, які утворили цілу композицію освітлювальних елементів.

В утилітарних приміщеннях, таких як ванна кімната, інтер’єр також підпорядкований практичності і комфорту, одягнених у привабливу зовні оболонку. Оздоблення світлих тонах, дзеркальні поверхні і грамотно розташована підсвічування візуально розширюють простір і створюють світлу, чисту і легку обстановку.

Теги: Дизайн-проект