Кожна кімната, квартира або будинок мають свою ауру, біополе, від яких залежить благополуччя, успіх і здоров’я мешканців. Щоб активізувати зони в квартирі по феншуй, потрібно освоїти основні принципи східного навчання, визначає житло, як головний фактор, що впливає на енергетичний потенціал і долю людини.

Номер квартири по феншуй

Номера квартири по феншуй несуть смислове навантаження. Можна легко визначити ваш номер згідно з китайською філософією, підсумовуючи цифри квартири і і номера будинку. Так, наприклад, будинок 51, квартира 39 перетворюються таким чином: 5+1+3+9=18 => 1+8=9. Кожна цифра феншуй надає пряме вплив на господарів квартири:

 • одиниця означає, що в квартирі присутня атмосфера незалежності і творчої енергії;
 • двійка — гармонія жіночого і чоловічого начала в житті, багато любові та злагоди;
 • цифра три допомагає енергійним і відкритим людям реалізувати свій потенціал;

 • четвірка сприяє поліпшенню здоров’я, набуття почуття безпеки і захищеності, допоможе знайти справу по душі і знайти хороших друзів;
 • цілеспрямовані особистості, в постійних пошуках нових знань, розвивають інтелект, повинні вибирати квартиру або будинок під номером п’ять;

 • у будинку під номером шість панує прагнення до нескінченної любові, пристрасть до професії та небайдужий підхід до всіх життєвих аспектах;
 • атмосфера будинку, відповідна номером сім, сприяє духовному розвитку і аскетизму;
 • живуть в квартирі з цифрою вісім везе в любові і супроводжує удача в будь-яких сферах життя і починаннях;
 • дев’ятка дає спокій, самодостатність, незалежно від матеріального і фінансового стану.

Зонування квартири по феншуй

Зони феншуй в квартирі визначаються за допомогою спеціальної схеми Багуа, що розділяє простір на 9 зон. Щоб максимально точно знати зони феншуй в кімнаті або будинку, схему потрібно накласти на план житла відповідно сторонам світла. Знайти сектору, відповідальні за ту чи іншу сферу життя, не складе труднощів, зате бонусом за таку роботу стануть позитивні зміни в житті.

Зона здоров’я

Сектор здоров’я знаходиться по центру і на сході схеми Багуа. Талісманами цієї зони є фото і картини з зображеннями природи і тварин, дерев’яні вироби, кімнатні рослини.

Центр сектора повинен бути дуже добре освітлений, ідеальною буде кришталева або скляна люстра з безліччю гранованих кристаликів.

Фахівці в області феншуй для активації сектору здоров’я радять у східній частині поставити дерево бонсай або рослини в горщиках. Якщо в зоні здоров’я розміщений стіл, обов’язково поставте на нього вазу, наповнену фруктами.

Зона фінансового добробуту

По феншуй сектор багатства розташований на південно-сході. Залучити фінанси в дім допоможе тут маленький фонтанчик або акваріум з рибками.

Для активації потоків енергії в однокімнатній квартирі розташовують кам’яні пірамідки, грошове дерево, а також модель яхти, носовою частиною орієнтованої углиб приміщення. У цій зоні можна розміщувати будь-які символи вогню: предмети в червоному кольорі, свічки та ін.

Зона любові

Цей сектор розташований в південно-західній частині квартири. Приділіть йому особливу увагу, якщо є непорозуміння у шлюбі або ви мрієте про нових знайомствах. Подбайте про хороше освітлення цієї зони, а також упорядкувати спільну фотографію з коханою людиною. Обов’язково наявність парних символічних аксесуарів, наприклад, двох свічок білого і червоного кольору, листівки у формі сердець, статуеток цілуються голубів або пристойних еротичних фото.

Зона кар’єри

Сектор кар’єри по феншуй — це північна частина квартири, активується яскравим освітленням і музикою вітру. Щоб закріпити успіхи в кар’єрі, фахівці феншуй радять розмістити по центру компактний фонтанчик.

Якщо квартира однокімнатна, підтримку забезпечать картина або фото з водоймою, а також парна статуетка черепах.

Сектор слави

Символізує досягнення господарів, розташовується на півдні. Бажаєте досягти успіхів та нових висот у навчанні або професії — розмістіть тут нагороди, дипломи, ваші фото в момент нагородження, статуетку птиці.

1eaae606ae23f99595f9f32f281q-vintazh-para-statuetok-fazanov-vintazh-evropa-metall-s-patino

Зона мудрості і знань

Сектор розташований в північно-східній частині приміщення, ідеальний для інтелектуальної діяльності. Зону можна активізувати навчальними предметами — підручниками, словниками, вашими фотографіями, пов’язаними з розумовою діяльністю. Але врахуйте, розважальної літератури тут не місце, а також уникайте колючих і ріжучих предметів.

Сектор сім’ї

Ця важлива зона знаходиться на сході, символізує рідних і близьких людей, безпосередньо впливає на здоров’я. Стабілізувати здоров’я, жити в любові і злагоді тут допоможуть предмети, які дуже цінні і дорогі для вас: сімейні фотографії, улюблені квіти, вироби, зроблені своїми руками (вишивка, плетіння, аплікації, різьблені статуетки та інші)


Зона помічника

Сектор помічника або вчителя знаходиться в північно-західній частині. У доленосний період життя активація цієї області сприяє появі вчителя або помічника. Організуйте тут максимальну кількість світла, поставте фотографію людини (можна не одного), якого ви вважаєте своїм учителем або духовним наставником.

Зона дітей і творчості

По феншуй це західний сектор квартири, активація якого буде потрібно у випадку виникнення труднощів та протиріч у вихованні підростаючого чада, а також коли у дитині важко налагодити спілкування з однолітками. Поставте в цьому секторі дитячі фото, підробки, статуетки ангелів-хранителів, свіжі квіти.

Згідно східним вченням розміри житла не впливають ні на одну сферу життя. Перераховані способи визначення зон та методи їх активації підійдуть і до однокімнатних невеликих квартирах і кімнатах. Правильно зонувати приміщення допоможе сітка Ба-Гуа.

Нюанси активації феншуй зон

Феншуй квартири краще всього створювати в процесі ремонту чи купівлі житла. З допомогою простих дій можна привернути в будинок успіх і благополуччя:

 • вільна і чиста енергія позитивно впливає на домочадців. Тому потрібно завжди підтримувати порядок в домі. Регулярно робіть прибирання, звільняйте полиці і шафи від непотрібних речей;

 • полагодите зламані пристрої або взагалі позбавтеся від них. Поміняйте перегорілі лампочки в світильниках і люстрах;

 • викиньте розбиту або тріснутий посуд;

 • нейтралізуйте погані запахи, усунути можливі джерела;
 • домашні тварини і рослини помітно поліпшать феншуй квартири;

 • подбайте, щоб кути всій меблів не були спрямовані на зону відпочинку. Нейтралізувати дію негативної енергії в однокімнатній квартирі можна за допомогою прикраси кутів меблів м’яких драпіруванням і кучерявими рослинами.

Приклад організації квартири по феншуй

Феншуй кожної квартири або будинку завжди можна поліпшити або відкоригувати. Для кращого ефекту запросіть досвідченого професіонала східного навчання, який розіб’є простір на енергетичні сектора і дасть вірні рекомендації щодо зонування та благоустрою житла.

Теги: Ідеї облаштування