Невелика туалетна кімната теж гідна дизайнерського уваги. Кілька порад допоможуть знайти ту ниточку, зачепившись за яку, можливо розмотати клубок цікавих ідей і красиво оформити приватну зону. Мова піде про стилі, особливо не претендують на площу приміщення, і вважаються найбільш вдалими для скромного формату.

Оформлення туалету виконується згідно з загальною концепцією будинку. Так, колоритному східного стилю відповідає яскрава облицювання, присутня фрагментарно, і дорога сантехніка. Досить строкатого бордюра або яскравої смуги на нейтральному фоні, щоб стіни помітно «пожвавилися». Ідеально підійдуть для прикраси малюнок з в’яззю (арабески), флористичні композиції, золотисті вкраплення.

Стилізований стіл і пару підвісних відкритих полиць для приємних дрібниць, дзеркало в кованій ажурі і світильники в ідентичному виконанні закінчать сюжет. Для близької по духу марокканського напрямку близька мозаїка. Захопившись її яскравістю, слід пам’ятати про колірному пересичення, значно скрадывающим простір.

Ближче до природи

Мінімалізм і природні кольори японського стилю чудово підходять для закритих приміщень.Підберіть темну меблі, виключивши чорний і венге, світильники з матовими стеклами, прикрасьте стелю балками. За наявними вікні або межкомнатном скляному отворі, як в старих типових проектах, паличками з бамбука виділіть архітектурну конструкцію. Ідею підкріпіть ідентичною композицією на віконних укосах або створіть малюнок на стіні. Виконайте «ксерокопію» гілочки сакури, напишіть текст з ієрогліфів, разлинуйте квадратиками вертикалі.

Викладена на підлозі санвузли кольорова галька, повторює морське дно. Оригінальна укладання симпатично поєднується мозаїкою і дивує багатоваріантністю ходів. Так, обрамлення плитки галькою або ритмічне чергування різнотипних квадратів важко назвати побитий схемою. Якщо перенести дизайн на стіну, в гармонії ламінату під колір горіха композиція буде виглядати природно. У будь-якому випадку подібне оформлення для ефектного сприйняття вимагає свободи.

Облицювальні панелі виглядають чудово і з усіх сторін вигідні для обробки. Якісний пластик з точним повторенням текстур оригіналів змушують впізнати в них структурний малюнок дерева, каменю і провести паралелі з металом. Стеклопанели, з виглядають зсередини фотозображенням, створюють «акваріумну» ілюзію і органічно зливаються з темою природи.

Екостиль схоже попередньої ідеї і заснований на обробці природними матеріалами. У проекті передбачена експлуатація каменів, керамічної плитки і комбінування інших основ. З плином часу дизайнери внесли свої корективи, і тепер пропонуються панелі ПВХ з шорсткою поверхнею. Перевага натяжної стелі допоможе сформувати блакитний купол, який в тандемі з дерев’яними панелями, очеретяними шпалерами, покриттям з джутовою основою в сукупності переконають в ідеї. В домінуванні плитки краще віддати перевагу флористичні сюжети і уникати геометричної точності на бордюрах. Лінії, кола і все строгі форми будуть недоречні.

Колірна палітра не обмежена, але збіг з відтінками неба і моря, сезонними фарбами визнано оптимальним для декору. Вітаються сегментні заставки з вохри, весняної зелені, венге і крему. Фасади меблів вибираються гладкими або типовими для кантрі — з легкою потертістю фарб на постарених поверхнях. Увага спрямована на скромне прикраси сухими або живими квітами. Природні мотиви відмінно римуються з дерев’яними полицями і підлогою, такими ж власниками для текстилю. Зовсім необов’язково облямовувати дзеркала оправою, однак принти в техніці фьюзінг будуть доречні.

Шик,блиск, краса

Англійський стиль передбачає розкіш і велич, і не залежимо від метражу. Зупиніться у виборі на плитці з тематичним малюнком зі штрихами золота, срібними вкрапленнями або світлою обробці. Пересічна поверхню засяє в сусідстві принтів з золотими фризами. Додадуть розкоші мармур або його імітація. Раціональна альтернатива – вологостійкі шпалери, найбільш часто застосовувані для такого декорування або мозаїчні версії. Темні шпалери з барочними малюнками по сусідству з овальною формою ретро-абажурів або світильники з кришталевими підвісками виглядають чудово.

Для підлоги використовуйте дерев’яне покриття або плитку з копією текстурного малюнка дерева. Латунні і бронзові змішувачі, гіпсокартонні і натяжні стелі з фризами по периметру, як не можна краще підійдуть для оформлення. Дзеркала підбираються неодмінно в золотих рамах і великих форматах. Меблі на фігурних ніжках темного або вершкового квітів з дерев’яними фасадами, сантехнічна інсталяція прямокутної форми з високим бачком і великої ланцюгом, знову ж таки з латуні, вигнутий умивальник у формі лілії, підкреслять достоїнства вікторіанської епохи.

Сучасні рішення

На противагу англійській шику – актуальний мінімалізм, не зациклений на деталях і строгому переліку необхідних аксесуарів для антуражу. Практичне облаштування покликане створити комфорт без надмірностей. Вітаються приглушені кольори, гладкі панелі, чіткі лінії. Цілком достатньо присутності в туалеті дзеркала без рами, фаянсового унітази та умивальники з округленими кутами.

Крім традиційної плитки в обробці використовуються технологічні матеріали. Не можна обійти увагою облицювання, по фактурі дублюючу керамічну плитку. «Контрафакт» – стеклохолст відзначений високими характеристиками, не реагує на вологість в приміщенні, агресію чистячих засобів і не обмежений дизайном.

Барвистого розмаїття додають яскраві гігієнічні та текстильні предмети, строкатий фриз зі скляної мозаїки по кутах або по периметру. Панно на всю стіну створить певний настрій. Тему комфорту закінчать книжкові полиці. Сидячи на троні, не по-королівськи витрачати час даремно.

Достаток будматеріалів спонукає до дій. Складно встояти перед спокусою мати натяжна підлогу з об’ємним зображенням, шовкові шпалери поклеїти або розташувати барвисте панно з морським пейзажем за унітазом. Панорамне зображення нічного міста у супроводі підсвічувань не потребує коментарів. Ідея з фотошпалерами — це окрема глава і безпрограшний варіант для прикраси. Будь-яка картинка з допомогою світла створює кольорові ілюзії, і викликає емоцію захвату.

В оточенні відблисків

Значення освітлення в невеликому периметрі безперечно і обмежуватися плафонами-таблетками зовсім не обов’язково. Крім точкового схеми існують небанальні рішення, які вдало висвітлять конкретні фрагменти. Додайте випромінювання ламп різних діаметрів, закрийте стелю электропанелью, вмонтуйте світлодіоди в «зоряне небо», використовуйте особливості підлогового вбудованого освітлення.

Глянцева стеля за рахунок світлоповертального ефекту, внесе значні естетичні поправки. Виконати його навіть не в білому, а в кремовому або в кольорі слонової кістки. У великій вбиральні краще експлуатувати не менше 3 джерел: загальне, локальне і точку поряд з дзеркалом.

Розміри і форму дзеркала продиктує стиль і планування, тому зупинимося на обрамленні. Дорога рама римується лише з англійською класикою або рококо. При цьому другий стиль нечасто зустрінеш в дизайні туалету, але право на креатив залишається у кожного. При демократичному підході допустимо отримати своєрідний ф’южн. В певному напрямку форма зобов’язана безпомилково збігатися з вимогою стилю.

У чорно — білому відображенні

Використання чорно-білої пари в туалеті не що інше, як прагнення до класичного рішенням. Двоколірну монополію можна позначити самостійним напрямком, і запропонувати шаблон для дизайну тим, хто загубився в потоці можливостей. Строгий декор не терпить сусідство дешевих меблів і сантехніки, неделікатного втручання інших кольорів. Перевага також за бездоганними лініями швів. І чим більше в композиції чорного, тим суворіше правила. Пропонується кілька версій для реалізації ідеї з квітами-антагоністами.

Колірне співвідношення залежить від метражу кімнати. На скромної площі слід обмежитися облицюванням в третина стіни і залишити соло білому. Не шкодуйте світлих фрагментів, і тоді тривожність чорного не буде нервувати.Якщо вас дратує строката комбінація, замініть білу плитку кремовою або прозорістю перламутру.

В одній варіації ритмічну укладання допускається обмежити фартухом або симетрично розподілити плитку навколо дзеркала, залишаючи перевага за світлою поверхнею. Вдалою вважається двоколірна компонування в одному сегменті. Широкі темні горизонтальні панелі, в тандемі спрямованих догори смуг, виглядають актуально і по-сучасному.

Зробіть дизайн двоколірним з послідовною черговістю: чорна стіна переходить у світлий. При такому вирішенні ділянку в темному виконанні бажано прикрасити дзеркало в позолоченій оправі. Відблиски від скла і металу скорегують контрастність, і підуть на користь приміщенню. Особливо шикарно виглядає облицювання з чорним мармуром і жовтими розводами. Штучний камінь естетично абсолютно нічим не поступається гірського.

Велике значення має підлогове покриття. Білий кахель, з вкрапленнями протилежного кольору, на тлі меблевих фасадів кольору венге, зі стільницею з сірого мармуру, виглядає дорого і урочисто. Цілком доречно чергування двох різнокольорових квадратів невеликих розмірів. Великий формат «зріже»периметр. Кращий варіант – облицювання «зеброю». В залежності від напрямку доріжок, приміщення витягнеться або розширилася і тепер

Цікавими здаються композиції з введенням сірого або кремового. На своєму тлі вони делікатно растворят похмурість, і убавят яскравості. Дизайн кімнати стане м’якше і спокійніше. Колір білої сантехніки буде підсумовуватися зі світлими акцентами і ідентичними тонами на меблевих поверхнях

У суспільстві фаянсового одного

Сучасним можливостям під силу підтримати будь-яку творчу задумку. Іноді задоволення коштує недешево,і ціну визначають матеріали і креатив. Моделі можуть нагадувати кам’яну інсталяцію, бути інкрустовані стразами, покриті позолотою і виконані в різних формах.

Сьогодні унітази представлені широким модельним рядом. У цю групу входять сантехнічні багатофункціональні конструкції. Любите слухати музику, а може є необхідність щоденного зважування? В бачку вмонтована система, що реагує на злив. Варто натиснути на клавішу, і зазвучить мелодія. А поки роздумуєте про життя, датчики зафіксують вагу, і висвітлять цифри на екрані.

Український дизайнер вирішив придумати ескіз фаянсової моделі у вигляді краплі. В результаті спроб наблизитися до точної форми унітаз став схожий на курильну трубку. Цікаві форми та креативні версії готові зайняти трон замість застарілих видів. І якщо підлогові унітази зустрічаються всюди, підвісні тільки входять у моду. До речі припадуть біде і пісуар.

Ремонт в туалеті захоплює не менше, ніж дизайн інших кімнат. І, хоча кімната невелика, вона має право бути красивою. У цьому допоможуть оригінальне оформлення, різноманітність атрибутів і сучасна сантехніка.

Теги: Ванна кімната, Популярний