У наших сусідів з’явилася дуже погана звичка. Викидати свого домашнього кота тишку в під’їзд. Спочатку я подумав, що вони просто його гуляти привчають, а потім зрозумів, що це покарання за якісь проступки.

Переляканий тиша сидів біля дверей по кілька годин. Якщо він починав нявкати або схреститися в двері, то відразу отримував віником від господині. Мені стало шкода бідного кота і я вирішив, як слід провчити цих сусідів, якщо вони хоч раз ще виконають свій трюк.

В один із днів, коли я втомлений і злий повертався з роботи, в під’їзді знову зустрів пухнастого сусіда. Він, як завжди, з сумним виразом на мордочці, віддано сидів біля дверей господарів і очікував вибачення. Не знаю, що він накоїв, але зазвичай це якісь дрібниці. Що-небудь впустив або подряпав руку коли грав.

Побачивши мене, тиша підвівся і привітно затарахтів. Під’їзна акустика тільки посилила цей звук, вийшло дуже голосно. Я не втримався і посміхнувся, всі проблеми дня якось відразу зникли. Взяв тишку на руки і, дивлячись як він треться об мій піджак, зрозумів, що пора дати жорстоким господарям вихованця, хороший урок.