Чесно кажучи, троянди, мабуть, не наш дачний квітка. Подивишся на колекції троянд наших семидачників і завмираєш в захопленні. У нас теж начебто ростуть, але дачного рожевого пишноти поки не спостерігається.((

І все одно кожну трояндочку ми любимо, пестимо, намагаємося забезпечити їй комфортабельні умови зростання. Троянди у нас на ділянці чайно-сортові, почвопокривні і плетуться.

чайно-сортова, серпеньпочвопокровная розані один сорт троянд назвати не можу, так як висаджували те, чим поділилися сусіди.)))

троянди від соседейнесмотря на нічні заморозки і явно не літню денну температуру, троянди продовжують цвісти і як і раніше випускають бутони.

грунтопокривна, жовтеньтроянда. Октябрьпусть цвітуть: і останні яскраві фарби на клумбах, і підготовка до зимівлі. Восени не рекомендують обрізати навіть зів’ялі бутони, так як троянди можуть почати викидати нові пагони, що може привести до промерзання рослини взимку.

бутони зів’яли, але обрізати їх не рекомендують. Жовтень

Щоб в рослині не накопичувалася непотрібна вода і потім не кристалізувалася льодом, в період осінніх дощів троянди навіть рекомендують накривати плівкою. В першу чергу видаляємо з троянд все хворі листя, пагони. А ось здорові листя видаляємо перед самим укриттям, щоб рослина не пустило нові нирки. Але іноді доводиться йти на крайні заходи. Плететься троянда захворіла. Як виявилося, чорною плямистістю. Довелося видалити все листя і обрізати. По весні будемо обробляти препаратами з міддю, як мені порадили. А поки ось так.

все, що залишилося від розикустовие, чайно-гібридні і почвопокривні троянди підгортаємо і вносимо гній в прикореневу зону.

органічне удобреніеодна плетуться троянда захворіла, але є друга. У нас вона перший рік. Поки не цвіла, але до зими її підготувати треба. Підгодовуємо гноєм, а потім пригинаємо до землі.

жовтень. Починаємо готувати до зимівлізнімаємо з опорисворачиваемустанавливаем дуги і при морозній, холодній зимі вкриваємо прикореневу зону ялиновим гіллям, а зверху закріплюємо покривний матеріал. Зазвичай це акрил або спанбонд.

дуги для укриття“будиночок” для трояндочкиправда, останнім часом зими стали тепліше, страхітливих морозів не буває, і тут головне — періодично перевіряти троянди під укриттям. Можуть і “задихнутися”. Тому завжди дивимося на градусник і на прогноз погоди.