Щоб музика завжди була поруч

Перевипуск головного бестселера — портативної колонки jbl flip 6. Творці залишили зовнішній вигляд колонки майже недоторканим, зате додали “звуку і гучності” колонці за допомогою окремого твітера, поліпшили пило – і вологозахист, збільшили автономність роботи до 12 годин і додали технологію partyboost. За допомогою технології можна об’єднувати скільки завгодно пристроїв в одну мережу і встановлювати кілька колонок в різних місцях, щоб зробити музику на вечірці ще голосніше. Сусіди точно оцінять.

Наступні новинки-дві нові моделі домашніх аудіосистем в серії partybox-partybox 110 і partybox 710. Partybox 710 потужністю 800 вт з двома динаміками на 203 мм для баса і двома динаміками на 70 мм для середніх і високих частот працює від мережі. У молодшої моделі partybox 110 є два динаміки на 155 мм, які відповідають за бас, два твітери на 55 мм для середніх і високих звуків, а ще можливість автономної роботи до 12 годин. В іншому колонки схожі-яскраві підсвічування — з декількома режимами роботи, потужний звук, караоке, ручки для транспортування і можливість об’єднаються з іншими пристроями в єдину мережу.

Для тих, хто любить музику в навушниках під час занять спортом, але не любить дроти harman випустила jbl reflect flow pro. Це бездротові навушники, які працюють без підзарядки до 30 годин, а завдяки функції швидкої зарядки підзарядяться вони швидко. У них є функція активного шумозаглушення з декількома режимами, кілька мікрофонів для дзвінків і голосових повідомлень і сенсорне управління. Завдяки особливій посадці в них можна бігати і навіть плавати. Jbl reflect flow pro захищені від пилу і можуть працювати під водою.

Ще одні бездротові навушники для повсякденного життя — jbl tune 130nc і tune 230nc. Розрізняються формами-внутрішньоканальна або у вигляді форм-вкладишів. Тут теж є шумозаглушення, кілька мікрофонів для якісних розмов, 40 годин автономної роботи, сенсорне управління і незмінна якість звуку jbl.

Геймерів цього разу порадували великими бездротовими навушниками з амбушюрами jbl quantum 350. М’які амбушюри з ефектом пам’яті, конструкція зі зручною майже невагомою посадкою, від’єднуваний спрямований мікрофон і ніяких проводів забезпечать комфортну гру. До речі, навушники можуть безперервно працювати 22 години, причому навіть під час заряду. А ще вони підтримують функцію швидкої зарядки – всього п’ять хвилин у розетки, і ще годину роботи вам забезпечений.