Хто такий дизайнер інтер’єру

8-7-2021

Останнім часом все більше людей замислюються над тим, щоб стати дизайнером інтер’єру design-interior.if.ua .  Однак більшість з бажаючих навіть не можуть в точності описати, що собою являє дана професія. Найчастіше, всі бажаючі освоїти таку спеціалізацію впевнені, що в робочий час будуть займатися «украшательством» приміщення.

Природно, все далеко не так, а тому слід детальніше розібратися в тому, що ж являє собою дана професія.

Отже, в чому ж полягають обов’язки дизайнера інтер’єру? після того, як фахівець отримує замовлення, він повинен зробити наступне:

Коли ж все підібрано, то дизайнеру належить здійснювати авторський нагляд за всім, що буде відбуватися в процесі створення інтер’єру. Він повинен здійснювати контроль роботи будівельної бригади, стежити, щоб робітники робили все в точній відповідності з інтер’єрним рішенням. Тільки тоді, коли всі роботи будуть закінчені, робота дизайнера інтер’єру вважається закінченою і він здає готовий об’єкт замовнику.

Отже, щоб стати дизайнером інтер’єру, необхідно мати хороший художній смак, а також почуття прекрасного. Але цього зовсім недостатньо, щоб впоратися з такою роботою. Додатково справжній фахівець повинен бути готовий до самих різних ситуацій.

Людина, яка вирішила освоїти професію дизайнера інтер’єру, повинен бути готовий до того, що йому весь день доведеться провести на будівництві або пробігати по магазинах в пошуках потрібного будівельного матеріалу, штор або ж керамічної плитки, наприклад. Однак більшість робочих буднів-це сидіння за столом по дванадцять годин за малюванням ескізів, створенням креслень і візуальної моделі на комп’ютері. Висновок-робота дизайнера інтер’єру не підходить ледачим особистостям.

Так, за робочим столом дизайнер інтер’єру проводить дуже багато часу. Але при цьому дану професію не можна назвати кабінетної. Такий фахівець повинен буде багато спілкуватися з клієнтами, постачальниками, підрядниками і робітниками на об’єкті. Тому варто відзначити, що навички психолога в такій діяльності будуть дуже до речі. Без них не вийде зрозуміти, чого ж саме хоче замовник, щоб знайти баланс між його бажаннями і творчою ідей фахівця.

Ще варто додати, що професія дизайнера інтер’єру – це спеціалізація, для якої властиво постійне навчання. Досвідчений фахівець повинен знати дуже багато, а також постійно бути в курсі всього нового, що з’являється в сфері дизайну інтер’єрів. А з цього випливає, що такому працівникові доведеться відвідувати виставки та конференції, що стосуються його безпосередньої діяльності. Крім того, він повинен читати відповідну літературу, а також роботи конкурентів. І, звичайно, дизайнер інтер’єру повинен вміти заводити професійні зв’язки. В іншому випадку він ризикує просто опинитися»за бортом”.