Представляючи обстановку кухонного приміщення в приватному будинку, ми мимоволі схиляємося до стилю кантрі. В сучасному дизайні, який передбачає гармонійне поєднання новітніх технологій у сфері побутової техніки, останніх розробок в океані штучних матеріалів для оздоблення, предмети в стилі кантрі виглядають напрочуд органічно. А пов’язано це насамперед з тим, що заміський будинок близький до природи, до натуральних матеріалів і їх використання при створенні меблів та елементів декору.

Активне застосування для обробки деревини та виробництва меблів для кухні, а також облицювання натуральним каменем – класичні елементи кантрі і в сучасних кухонних інтер’єрах.

Натуральне дерево в дизайні кухні приватного будинку

Застосування природних матеріалів дозволяє створити дійсно теплу і затишну атмосферу приміщення, а для кухонного інтер’єру це особливо важливо. Кухня – серце і вогнище всього будинку, його пульс і місце збору всіх домочадців. Створення комфортної обстановки для приготування і прийому їжі – одна з основних завдань, що стоять перед власниками заміських будинків.

Традиційна обстановка кухні з класичними шафами з дерева ніколи не вийде з моди. Прихильники канонічного інтер’єру завжди будуть прагнути до практичності і функціоналу, але зі збереженням традицій.

Прекрасним дизайнерським рішенням для оформлення кухні може стати поєднання декількох порід деревини в межах одного приміщення. Кухня, поєднана з їдальнею, не виглядає напруженою достатком дерев’яних поверхонь, різні відтінки деревини і її фактури знаходяться в гармонії між собою і іншою обробкою простору.

Використовуючи контраст від застосування темних відтінків дерева у верхньому ярусі шаф і пофарбовані в білий колір поверхні нижнього рівня кухонних меблів, можна створити цікавий і досить ошатний інтер’єр кімнати.

У кухні заміського будинку можна не боятися переборщити з деревиною. Дерев’яні меблі та підлогове покриття, табурети і навіть стільниця кухонного острова – все буде працювати на створення неповторної обстановки і атмосфери близькості до природи.

Навіть у рамках сучасного стилю з легкими штрихами модерну, дерев’яні меблі виглядає дуже виграшно, додаючи прогресивної обстановки домашнього настрою.

Цікавим дизайнерським ходом може стати використання для виготовлення кухонних меблів тієї ж породи дерева, що і у віконних рамах. У підсумку виходить неймовірно гармонійний і затишний зовнішній вид кухонного приміщення.

Незважаючи на рясне присутність деревини в цьому кухонному інтер’єрі, приміщення не виглядає сільським. Мармурові стільниці, цікавого дизайну стільці і модернові підвісні лампи осовременивают кімнату, не кажучи вже про хромованих поверхнях побутової техніки. А трохи прохолодних відтінків в облицюванні кухонного фартуха розбавляють теплоту деревних квітів.

Яскраві рудуваті відтінки деревини, використані для меблювання і підлогового покриття, створили неймовірно святкову атмосферу цієї просторої кухні-їдальні. А цікавий декор і незвичайне оформлення кухонного фартуха завершили створення неповторного образу.

Використання відкритих дерев’яних полиць як альтернативи закритим кухонним шаф може стати цікавим дизайнерським рішенням організації систем зберігання. Але крім своєї основної мети, відкриті міні-стелажі виконують і функції декорування стін кухні.

Організація кухонного простору в невеликому приміщенні

Зазвичай брак квадратних метрів для облаштування кухні – це проблема міських квартир, але трапляється, що і в рамках заміського будинку під приміщення для приготування їжі відводиться небагато місця. Кілька образів кухонь в приватних будинках продемонструють, що навіть невеликий простір можна наповнити цікавими рішеннями, не поступившись практичністю і функціоналом.

У випадку з невеликою площею, на допомогу оформлення простору приходять світлі відтінки в обробці і меблюванню. Весь спектр білого кольору візуально розширить площа кухні, а за світлими поверхнями стільниць та кухонних шаф доглядати навіть простіше, ніж за темним мармуром, наприклад.

Якщо робоча кухонна зона невелика, є сенс об’єднати її з вітальні або їдальні. Таким чином і дорогоцінні квадратні метри вдасться викроїти, і полегшити процес подачі їжі до столу вдасться. В даному випадку для організації систем зберігання кухні обрані контрастні темні деревні відтінки і білосніжні поверхні. Той же прийом і повторений в зоні м’якою вітальні-їдальні.

Навіть в приміщенні більше схожому на коридор, ніж на повноцінну кухню, можна організувати зону для приготування їжі, дотримуючись усіх законів ергономіки. Світлі поверхні будуть мешканцям допомогу, а цікаві і контрастні предмети декору розбавлять нетривіальну обстановку.

Це невелике кухонне приміщення в сільському стилі з активним застосуванням елементів кантрі, не виглядає нудним, воно наповнене дизайнерськими рішеннями і властивій тільки йому самобутності.

Невеликий кухонний куточок може бути яскравим і органічно поєднувати елементи ретро-стилю і модернових рішень. Нетривіальний підхід до вибору колірної палітри і фактурному виконання наповнюють цю кухню атмосферою небувалої індивідуальності.

Дерев’яні балки на стелі сучасної кухні – символ заміського життя

Достатньо всього лише одного елемента в рамках сучасної і навіть прогресивної обстановки кухні, щоб перетворити її в інтер’єр сільський, стиль заміського життя, близькою до природи. Просто застосовуйте дерево для спорудження стельових балок і перекриттів.

Сучасний контрастний інтер’єр кухні заміського будинку виглядає інакше, якщо в його оточенні є практично необроблене дерево. Прогресивна побутова техніка і меблі чудово відчувають себе в сусідстві зі щербатого деревиною.

В інтер’єрах заміських не прийнято приховувати стельові перекриття, необхідної конструктивної частини приміщення, вони перетворилися на предмет декору і важливу складову сільської стилістики.

Особливо виграшно дерев’яні елементи конструкції стелі виглядають на світлому фоні. Легкі деревні відтінки повторені поверхнях меблів і елементів декору.

Просторе приміщення кухні-їдальні виглядає як єдине ціле з дерев’яними перекриттями і такий же меблями.

Світла деревина, використана для стельових балок цього просторого приміщення, була повторена в конструкції барних стільців для кухонного острова. Світла палітра кухонного простору розбавлена контрастно темними стільницями і підвісними світильниками.

Не тільки стельові перекриття, але і вся кухня як-ніби оздоблена деревом. Кам’яна плитка, яку часто використовують для облицювання вуличних доріжок, додає кімнаті рустикальности і елемент первісного затишку.

А в цьому кухонному просторі з великою кількістю деревини на всіх поверхнях, камінь пісочних відтінків був використаний для оформлення однієї зі стін. Неймовірне потрапляння колірних рішень двох природних матеріалів створює гармонійне і розташовує до комфорту приміщення.

Настільки темні стельові балки міг витримати тільки білий колір обробки всього приміщення. Світло-м’ятні кухонні шафки розбавляють одержаний монохром.

«Дерево» — мабуть, таким гаслом користувалися творці дизайн-проекту цієї кухні-їдальні. Неймовірно затишна, традиційна обстановка кімнати відповідає вимогам багатьох домовласників, які віддають перевагу віддавати данину класиці в облаштуванні кухонного простору.

А ця простора кухня, поєднана з вітальнею, виконана в стилі кантрі з елементами середземномор’я. Поєднання яскравих, теплих відтінків з неймовірно прохолодними тонами створює не тільки контрастну обстановку, але і надає приміщенню індивідуальності. З допомогою кольору сталося і грамотне зонування загального простору.

Оформлення кухонного фартуха над плитою у вигляді простору каміна – також частий прийом для дизайну заміської кухні. Використання глянцевою плитки трохи пожвавило не гламурний вигляд кухні в світлих тонах з щербатыми дерев’яними кантрі-елементами.

Білосніжна кухня в заміському будинку – сучасний тренд

Останнім часом гідною альтернативою абсолютно дерев’яної кухні приватного домоволодіння стає світлий дизайн цих приміщень. Любителів світлих відтінків в обробці утилітарних кімнат можна зрозуміти – білим кольором можна багато замаскувати, він розсовує стіни і піднімає стелю, залишаючи відчуття чистоти, простору та свіжості.

Мабуть, тільки дерев’яні двері в комору трохи вказує на те, що це не міська кухня. Білосніжна обробка і сучасний декор зробили кухню практично невагомою, повітряної.

Світле, просторе, білосніжне приміщення кухні-їдальні лише злегка відтінено світло-сірим кольором одній зі стін і барних стільців.

Ця величезна біла кухня сповнена контрастів. Темний колір віконних рам під стати стільниць та стільців. Вулична плитка, викладена «ялинкою» в якості підлогового покриття, додає приміщенню камерності.

Ця білосніжна кухня виглядає неймовірно яскравою, завдяки обідньої групи – стіл і стільці стали координаційним центром кімнати.

Світлі і чисті відтінки цієї витонченої кухні-їдальні ніби створені спеціально для спекотного літнього дня. Дзеркальні і глянсові поверхні, скло, посуд та текстиль в прохолодній колірній гамі замикають коло елегантного дизайну.

Неймовірно простора кухня в світлих тонах не позбавлена контрастності – темні плями побутової техніки та шаф під раковиною розбавляють білосніжну ідилію. А малюнок керамічної плитки, якою облицьований кухонний фартух, надає приміщенню певний позитив.

Біла палітра кухонного простору злегка розбавлена світло-фіолетовим відтінком кухонного фартуха. Цікавою альтернативою оформлення стіни над робочою зоною за допомогою керамічної плитки, стає використання сучасних полисинтетических нетоксичних матеріалів, за якими дуже легко доглядати.

А ця світла кухня може похвалитися практичним і раціональним розташуванням не тільки робочих зон, але і систем зберігання.

Тотальний білосніжний колір кухні розбавлений глибоким темно-фіолетовим відтінком стиглої сливи. Стільниці, плита та підвісні лампи виглядають шикарно на тлі світлої обстановки.

Цікавим і практичним рішенням дизайнера стало виконання кухонних систем зберігання в декілька ярусів. Білосніжні шафи від підлоги до стелі дозволяють приховати всю необхідну для кухні начиння. Темний кухонний острів і обідня зона розбавляють світлу атмосферу традиційного приміщення.

Білий і бірюзовий чудово виглядають разом, їх прохолода розбавлена теплотою деревних відтінків. У підсумку вийшло колоритне і яскраве приміщення кухні.

Приємні і «смачні» відтінки цієї світлої кухні заворожують. Глянцевий малахіт на кухонному фартуху гармонійно переливається в світло-м’ятний відтінок меблів і повторюється у віконному текстилі. В результаті традиційна обстановка кухні стає елегантною і свіжою.

Плитка «метро» у вигляді білосніжного цегляної кладки часто присутня в дизайні сучасних кухонь. Це не проходить тренд ось уже кілька десятиліть. Можна сміливо використовувати цей вид обробки не тільки кухонного фартуха, але і всього простору над робочою зоною і бути впевненими в тому, що ще багато років ваша обробка буде популярна.

Білий тон фарби для стельових перекриттів може стати виграшним колірним рішенням, як для низьких стель кухні, так і для склепінних високих конструкцій. Світла обстановка кухонного простору тільки виграє від цього.

Барні стільці навколо кухонного острова як елемент заміського стилю

Використання в інтер’єрі кухні такого елемента як острів, дозволяє не тільки заощадити простір, розмістивши в ньому систему зберігання і робочу зону, але і організувати обіднє місце. Часто кухонний острів спеціально продовжують за допомогою стільниці більшого розміру, щоб дозволити всім домочадцям розміщуватися за вечерею або обідом. Така конструкція позбавляє від необхідності установки окремого обіднього столу в приміщеннях, де недостатньо місця для цього.

Ну, а який же кухонний острів без барних стільців або високих табуретів, які останнім часом з частини портативної меблювання перейшли в предмети декору та арт-об’єкти.

Часто виступаючи контрастом в нейтральній обробці приміщення, стільці стають центром тяжіння поглядів і культовим об’єктом.

Дерев’яні та пластикові, виконані з нержавіючої сталі або очерету, стільці або табурети здатні змінити зовнішній вигляд приміщення або гармонійно вписатися в загальну обстановку і колірну палітру.

Такі табурети без спинки, що випускаються в широкому колірному діапазоні, придбали популярність по всьому світу і ось вже багато років не втрачають позицій у списках самої купується меблів.

Для тих, кому потрібно більше часу, щоб провести його за столом, краще підійдуть барні стільці зі спинкою і м’якою обробкою сидінь.

Теги: Заміський будинок, Кухня