Пропонуємо вашій увазі невелику екскурсію по внутрішніх приміщень одного заміського будинку, в оформленні якого сплелися традиції готичного стилю в архітектурі і сучасні прийоми облаштування практичних і функціональних просторів. Фасад будівлі, виконаного з червоної цегли, оздоблений кам’яним декором зі світлого матеріалу, витягнуті вузькі вікна з гострими арками у верхній частині вказують на належність будівлі до готичного стилю. Завершує простий, але при цьому оригінальний образ заміського будинку світло-сіра черепиця даху.

Прийоми оформлення будівель в готичному стилі можна зустріти і в дверних отворах, наявності невеликих круглих вікон-розеток і використанні цегли різних відтінків для декору фасаду заміського домоволодіння.

Проникаючи через отвір в готичному стилі всередину будинку, не очікуєш побачити настільки сучасний інтер’єр, в якому про старовинних традиціях нагадують лише форми вікон з легкими вітражами, та оригінальні для прогресивного приватного житла двері.

Просторе і світле приміщення з двома гвинтовими сходами є одночасно передпокої, вітальні, їдальнею та кухнею, а також місцем доступу до верхнього рівня заміського житла. Металевий блиск гвинтових сходів привносить в простий і досить нейтральний інтер’єр приміщення деякий наліт індустріалізації, прогресу і навіть футуристично.

Використання світлої породи дерева для виконання стельових перекриттів, оздоблення фасаду верхнього рівня і систем зберігання першого поверху, а також деякою меблювання в зоні вітальні, дозволяє пом’якшити прохолоду, йде від металевих конструкцій значних розмірів і привнести теплоту у самобутній інтер’єр.

Зона вітальні представлена білосніжним диваном з дерев’яним каркасом і парою зручних крісел в сірому кольорі. Але не м’які меблі стала фокусною центром цього функціонального сегменту великого приміщення. Темна металева піч з неймовірно високою трубою-димоходом стала координаційної точкою зони відпочинку.

Не дивно, що в декорі цього старовинного агрегату проглядаються елементи загострених арок, які так схожі з формою віконних і дверних прорізів.

Залишаючи вітальню зону і минаючи гвинтові сходи, ми опиняємося в просторому сегменті кухонного і столового зони. Обстановка цих функціональних сегментів підпорядкована практичності і комфорту, оформлена з витонченою простотою і смаком.

Масштаби приміщення дозволили вписати всю необхідну побутову техніку, робочі поверхні і системи зберігання у однорядний кухонний гарнітур, в якому функції верхнього ярусу шаф виконують відкриті полиці. При цьому залишилось достатньо простору для розміщення великої обідньої зони, представленої дерев’яної та металевої меблями в контрастних кольорах.

Використання світлої деревини для виготовлення місткого обіднього столу і лавки до нього, дозволило внести дух сільського життя. А ось чорні стільці з металевим каркасом і шкіряною оббивкою сидінь і спинок відповідають за сучасні віяння в оформленні їдальні зони.

Оформлення кухонної зони представлена чергуванням вбудованих побутових приладів з відкритими і закритими системами зберігання. Плетені кошики для розміщення різних кухонних аксесуарів і начиння, привносять в обстановку функціонального сегмента нотки домашнього затишку, елементи заміського життя.

Для освітлення робочих зон кухонного простору використана ціла композиція з підвісних світильників на довгих шнурах. Оригінальна конструкція плафонів дозволяє створити різноспрямовані потоки освітлення – як локальне, так і розсіює.

За однією з гвинтових сходів можна піднятися в особисті кімнати, розташовані на другому рівні просторого приміщення з високими стелями. Обстановка розташованої тут спальні проста, практична і лаконічна. Світла обробка невеликої кімнати, широке застосування деревини та натурального текстилю, дозволили створити комфортну і затишну обстановку кімнати для сну та відпочинку.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок