В яких кольорах деревини можна оформити підлогу, двері, меблі для вітальні, кухні або спальні? В якому відтінку сьогодні найбільш популярний дуб для інтер’єру? Є колір сонома відмінним від біленого або копченого? Відкрийте для себе огляд кольорів дуба в інтер’єрі, а також ознайомтеся з його найбільш вигідними поєднаннями у фото-галереї!

Поєднання кольору дуб в інтер’єрі

Колір дерева має велике значення в дизайні квартири. Правильно підібрані відтінки дерев’яних меблів, підлоги і дверей є основою підтримання естетичного виду внутрішнього оздоблення будинку протягом багатьох років. Інші предмети інтер’єру — це просто доповнення. Познайомтеся з кольорами найпопулярніших типів дуба, використовуваних в дизайні сучасних меблів і кімнат: sonoma, білений і копчений!

Протягом століть дубова деревина охоче використовувалася людьми для будівництва своїх будинків та меблів, підлоги і дверей. Сьогодні дуб залишається одним з найпопулярніших видів деревини, що використовуються в облаштуванні інтер’єру. Він зачарував людей своєю витривалістю і красою. Колекція фотографій пропонує насолодитися кольором дуба в інтер’єрі, включаючи меблі, двері, ламінат та їх поєднання.

Інтер’єри в кольорі білений дуб

Беленному дубу притаманний благородний молочний відтінок. На сьогоднішній день забарвлення є останнім трендом інтер’єрного дизайну. Побілений дуб являє собою дошку або паркет з готовою поверхнею, пофарбованої в білий колір. Використовуваний барвник вибирають так, щоб ступінь забарвлення була досить інтенсивною, але в той же час деревина залишалася помітною.

Ламінат кольору дуб в інтер’єрі: пастель або яскравий контраст?

У біленого дуба існує декілька відтінків: від злегка сіруватого до темно-рожевого. Даний тип деревини має холодний тон, тому краще всього поєднується з подібними кольорами як пастельного, так і яскравого типу. Віддайте перевагу таким кольорам, як:

 • білий;
 • сірий;
 • бузковий;
 • джинсовий;
 • соковито-зелений;
 • пурпурний;
 • бордо;
 • жовто-коричневий;
 • коричневий.

Поєднання різної деревини з вибіленим дубом: двері, підлоги ,меблі

Інтер’єр, де присутні меблі, двері або підлога з біленого дуба, можна розбавити такими кольорами дерева, як:

 • білий ясен;
 • дуб натуральний;
 • дуб атланта;
 • дуб молочний;
 • гірська модрина.

Дуб сонома: колір в інтер’єрі

Дуб сонома в даний час є одним з найпопулярніших кольорів. Завдяки своїй універсальності, він застосуємо в кожній кімнаті будинку, ідеально підходить практично до всіх кольорів. Меблі, імітує забарвлене дерево, з чітким малюнком кілець зростання, користується все більшим попитом. Адже сьогодні люди шукають зв’язок з природою, хочуть оточити себе квітами Землі, наповнюючи простір енергією і освіжаючим світлом. В той же час є прагнення зробити інтер’єри модними і сучасними. Колір дуб сонома — ідеальний вибір для людей, які хочуть створити гармонійне поєднання інноваційних тенденцій з традиційною простотою і природністю.

Меблі кольору сонома в інтер’єрі

Каркасна меблі з дубового сонома буде красиво представлена в будь вітальні, кухні, спальні, незалежно від їх розміру. Яскравий ліс оптично збільшує невелику кімнату, надаючи їй легкість. Безумовно наймодніша недавня комбінація — це відображення скандинавського стилю, тобто натурального дерева в тандемі зі світлими і пастельними тонами.

Сталь і чорний колір — трендові поєднання

Дуб сонома відмінно виглядає в поєднанні зі скляними фасадами, сталевим фітингом і чорною меблями. Він контрастує з загартованим прозорим чорним склом, а також металом, оптично збільшити кімнату.

Двері кольору дуб в інтер’єрі: фото оригінальних ідей

Найбільшою перевагою меблів і ламінату в кольорі дуба сонома є їх універсальність в поєднанні з широкою палітрою кольорів і аксесуарів кімнати. Теж саме стосується і дверей, які відмінно виглядають на тлі однотонних забарвлень в оточенні яскравих настінних картин і дзеркал в розкішній оправі.

Темні відтінки коричневого або фіолетового

Легкість і елегантність світлої меблів, стін і підлоги дозволяють використовувати більш темні кольори інших предметів інтер’єру навіть в невеликих приміщеннях, наприклад, в коридорі або ванною. Спробуйте використовувати темні відтінки коричневого або фіолетового.

Спальня в кольорі сонома

Сонома — відмінний вибір для спальні. В залежності від атмосфери, яка надає розслабляючу дію на вас, можете вибрати широкий спектр кольорів: від нейтрального білого або теплого бежевого, через солодкі пастелі (синій, ніжно-рожевий або блакитний), до привабливих і примхливих відтінків фіолетового і елегантного сірого.

Дуб копчений у класичних і прогресивних інтер’єрах

Колір дуб копчений найбільш часто вибирається для класичних інтер’єрів, але його успішно впроваджують і стиль сучасних течій. Любителі темних кольорів цінують його, тому що він універсальний і може бути адаптований практично до будь-якого типу кольору стіни, аксесуарів, меблів або освітлення без будь-яких проблем. Різноманітні забарвлення копченого дуба є доступною альтернативою дорогим і складним у догляді екзотичним дерев’яним покриттям і меблів. Підлога буде ідеальним у класичних інтер’єрах з різними цілями. Такий тип дуба збагатить велику вітальню, підвищить престиж домашнього офісу, додасть чарівність романтичної спальні. Копчений дуб — це перевірене рішення для кімнат різної площі.

Протягом декількох років дуб знову став одним з найбільш модних матеріалів у виробництві меблів, ламінату і дверей. Природна деревина відмінно поєднується з різними забарвленнями. Вибирайте самі модні кольори дуба, такі як білена, сонома і копчений.

Теги: Кольори в інтер’єрі