Колони, які розташовані в інтер’єрах, у більшості випадків є необхідним елементом конструкції будівлі. Їх роль полягає в підтримці ваги верхніх поверхів архітектура. Ця форма, незамінна в багатьох будівельних проектах. Однак сучасні тенденції вказують на те, що деякі власники квартир і будинків не проти встановити декоративні колони, надаючи приміщенню певний акцент розкоші і шику. Насолодіться дивовижними елементами італійської архітектури в представленій фото-галереї.

Колони в інтер’єрі: фото функціональних і декоративних конструкцій

Може статися так, що колона в інтер’єрі вже існує в проекті будівництва будинку, тому її виключити неможливо. Якщо ви подумаєте, що окремі стовпці, розкидані по приміщень, виглядають непривабливими і не мають нічого спільного з функціональністю, то дуже помиляєтеся. Колони, на додаток до беззаперечної несучої ролі також можуть служити чудовим декоративним елементом, розділяючи внутрішній простір будинку або квартири. Ознайомтеся з фото-прикладами красивого оформлення колон в кімнатах.

Колони в інтер’єрі будинку

Колони в сучасних інтер’єрах — це елементи, оброблені відповідними матеріалами, які надають шарм всьому приміщенню. Вони закінчені таким способом, щоб відповідати стилю інтер’єру, утворюючи з ним єдине ціле. Це можуть бути сирі, бетонні чи дерев’яні стовпи, а також конструкції з певною формою, розмірами та кольором. Наявність чудових колон додає гідності і витончений характер кожній кімнаті.

Як обіграти колону в інтер’єрі?

Якщо красиво оформити колону, то вона стане однією з найважливіших частин інтер’єру, які привертають увагу. Колони можуть бути оброблені різними матеріалами, навіть склом, металом, цеглою, а також декоративно увінчані молдингами, фризами, карнизами, вбудованим освітленням, як підстави, так і у стелі.

Освітлення колони

Додатковим орнаментом буде відповідне освітлення, яке також може бути встановлено біля основи конструкції, тобто в підлозі або у верхній частині. Важливо, щоб сила світла була не надто інтенсивною, доречно виділяючи циліндричний або прямокутний елемент інтер’єру.

Колона як додаткове місце для зберігання

Ви також можете використовувати колони в якості місця зберігання на додаток до декоративної функції. Структури, що підтримують більш високі частини будівлі, можуть здійснювати роль, наприклад, книжкових полиць.

Зонування кімнати за допомогою колони

Крім того, колони замінюють перегородки в кімнаті, щоб умовно поділити загальний простір. Ви можете розглядати їх як розділові елементи, які визначають різні зони у вашому домі.

Колони з поліуретану в інтер’єрі

Привабливість колон підтверджується тим фактом, що сьогодні багатьох виробники створюють декоративні стовпи з пінополіуретану. Завдяки такому асортименту колони можуть бути розміщені всередині, де не використовувалися для будівництва будинку в якості несучого архітектурного елементу.

Декоративні колони в інтер’єрі: фото на вибір

Якщо у вас є великий простір, яке бажаєте оригінально обіграти, то для цієї мети можете використовувати декоративні колони. Цей ліпний елемент добре працює як зовні, так і всередині будівлі. Якщо у вас є великий відкритий простір на першому поверсі будинку, то вибирайте встановлення внутрішніх колон, які стануть додатковим прикрасою вітальні. Внутрішні декоративні колони виготовлені з високоякісного полістиролу, армованого штукатуркою, завдяки чому вони міцні і стійкі до корозії. При монтажі великих елементів варто використовувати кронштейни, щоб вони не рухався до того, як клей, що використовується для складання висохне. Як і в інших типах штукатурних робіт, внутрішні колони можуть бути пофарбовані будь-яким кольором з використанням силіконової фарби. Вам сподобається цей декоративний елемент будинку, який додасть кімнаті новий і унікальний характер. декоративні колони ідеально підходять для аранжувань, натхнених стилем бароко.

Напівколони як елемент інтер’єру квартири

Вам не вистачає місця у вашому будинку, але ви хочете встановити декоративну колону? Ви можете встановити полукалонну на стіні або в кутку. Такий варіант буде займати менше місця, тому що він прикріплений до готової поверхні, але все ж надає інтер’єру тривимірне враження. Крім того, його стилістика відноситься до давньоримської архітектури. Штукатурні напівколони виготовлені з поліуретанового матеріалу, армованого штукатуркою. Їх метод збірки дуже простий. Всі елементи підстави, вала і голівки з’єднуються з допомогою клею для ліпнини. Перед установкою стіна повинна бути належним чином підготовлена, тобто очищатися і вирівнювати вади. Потім ви рівномірно розподіляєте елементи колони, отримуючи стовпець, який виходить із стіни. Це ефективний декоративний елемент, що дозволяє підкреслити характер розкішного інтер’єру.

Колони в інтер’єрі квартири

Для облаштування великих квартир дизайнери пропонують своїм клієнтам творчі ідеї для створення сучасного та модного дизайну. Колони — це один з варіантів проектування. Вони можуть бути включені в проект будинку, але також являти собою виключно декоративний елемент. Колони створюють враження додаткової висоти і зберігають справжність простору. Внутрішні декоративні колони здатні приховати труби і дроти. Вони можуть також служити відмінним елементом дизайну. Експозиція колон в квартирі відкритого планування дозволяє зонувати простір.

Якщо вам потрібен ефект пишноти інтер’єру, то краще, ніж колони в концепції модернізму не знайти. Однак шанувальники традиційної класики античних часів не упустять можливість прикрасити кімнату високим стовпом по дизайну часів Стародавнього Риму. Повірте, що колона як символ тріумфу правителів нікого не залишить байдужим.

Теги: Ідеї облаштування