Пропонуємо вашій увазі невеликий екскурс по кімнатах однієї квартири, розташованої в Парижі. Інтер’єр цього міського житла привертає увагу з першого погляду і не залишає можливості відволіктися, зачаровуючи неординарністю і сміливими кольоровими та конструктивними рішення.

Потрапляючи в квартиру, ми розуміємо, що її дизайн буде сповнений контрастів. Навіть невелике утилітарне приміщення, таке як передпокій – наповнене предметами декору, здатними називатися арт-об’єктами.

Поєднання глибоких темних відтінків з білосніжним кольором в обробці практично всіх приміщень, створює неймовірно динамічну атмосферу навіть у кімнатах скромних розмірів. А цікаві, дизайнерські предмети декору приковують увагу надовго. Одне тільки дзеркало для передпокою у формі окулярів варто чималої уваги.

З передпокою ми негайно потрапляємо в столову кімнату, на приналежність до обідній зоні якій вказує, мабуть, тільки ансамбль сімейного столи зі стільцями. Обробка приміщення в стилі рококо з багатою ліпниною на стелі гармонійно є сусідами з сучасними предметами образотворчого і прикладного мистецтва.

Столова кімната досить простора. В її інтер’єрі, крім традиційного для всієї квартири білосніжного кольору обробки стін і дерев’яного паркету в якості підлогового покриття, використана акцентна стіна яскраво-червоного кольору, що підкреслює присутність незвичайних арт-об’єктів.

Цей неординарний предмет декору являє собою, по суті, відкритий стелаж для зберігання асиметричної форми. На розгляд його вмісту може піти чимало часу, вся кімната наповнена цікавими деталями і штучками.

Ще одна акцентна стіна яскраво-жовтого кольору прихистила оригінальне шкіряне крісло разом з комплексом підвісних ламп, створивши затишний куточок для читання.

Інтер’єр неймовірно персоналізований, присутність кожного предмета мають свою історію і його присутність творчо обґрунтовано.

Далі ми опиняємося у вітальні, контрастною, як і вся паризька квартира. У цій кімнаті для акцентування на стінах був обраний глибокий темний колір індиго, який розкішно виглядає в парі з білосніжними відтінками.

Різні системи освітлення здатні висвітлити будь-який куточок досить просторої кімнати, в денний час природного світла від великих вікон цілком достатньо.

Нетрадиційний підхід до цілком традиційної міської кімнаті відображається в підборі меблів і аксесуарів, декорування віконних прорізів і підлогових покриттів.

Художні твори, присутність яких ми будемо виявляти у всій квартирі, належать до різних жанрів і способів виконання, але об’єднує їх усіх, перш за все, неординарний підхід і оригінальність.

Розглядаючи це паризьке житло під певним ракурсом, його можна було б прийняти за міні-музей, який зумів завести цікаві експонати різних часів та жанрів мистецтва.

І остання кімната французької квартири – спальня, в інтер’єрі якої ми також зможемо насолодитися грою контрастів. Світла обробка стін в поєднання з темною деревиною паркету налаштовує на канонічну атмосферу традиційної спальні. Але контрастний текстиль та предмети декору повертають нас до модерністському настрою.

Дизайн спальні досить простий, але при цьому комфортний і цікавий. Навіть у цій кімнаті для розслаблення і відпочинку проглядаються персоналії господарів.

Крім ліжка, в спальні вдалося розмістити невеликий стіл для роботи і творчості, обладнавши тим самим міні-кабінет в рамках кімнати для сну. І цей невеликий куточок функціонального простору не був залишений без уваги предметів декору і незвичайні арт-об’єктів.

Теги: Дизайн-проект, Кращі проекти