Почнемо з того, що коричневий колір в інтер’єрі сприймається просто чудово. Він є теплим, затишним з безліччю своїх відтінків, які дивним чином поєднуються зі світлими тонами, такими, як кава з молоком, світло-бежевий або просто білий. Адже далеко не секрет, що колір здатний впливати на стан людини, як психологічне, так і фізичне. Сьогодні поговоримо про те, як інтер’єр коричневою ванної кімнати впливає на своїх господарів.

Плюси і мінуси інтер’єру ванної кімнати в коричневих тонах

Плюси

 • розслабляючий ефект, що створює відчуття спокою, безпеки і душевної рівноваги
 • використання аксесуарів і меблів коричневого кольору створює надзвичайно благородний вигляд всього інтер’єру в цілому
 • нейтральний ненав’язливий відтінок, від якого неможливо втомитися
 • Мінуси

 • якщо використовувати коричневу плитку, приміщення може вийти дуже темним;
 • коричневий в надлишку і зовсім може привести до ефекту візуального зменшення простору
 • Сполучуваність з іншими відтінками коричневого

  Розглянемо найбільш популярні і ефектні комбінації кольорів:

  Дооричневый і білий — таке поєднання створює приголомшливу атмосферу в інтер’єрі ванної кімнати, навіть можна сказати, урочисту і дуже ефектну;

  Дооричневый і кава з молоком – при такій комбінації інтер’єр виходить незвичайно теплим, затишним і комфортним;

  Дооричневый і світло-бежевий – не менш ефектне поєднання, що створює приємну теплу і заспокійливу атмосферу в приміщенні ванної кімнати.

  Різновиди коричневого кольору

  В залежності від обраного стилю, слід зробити добірку подтона коричневого кольору, іншими словами, того чи іншого відтінку коричневого кольору, який може служити в інтер’єрі як основним самостійним кольором, так і як яскраве доповнення. Зупинимося детальніше на найбільш ефектних відтінках коричневого:

  Рорький шоколад – дуже популярний на сьогоднішній день темний відтінок з ледве проглядаються оттеняющими розводами, прекрасний у поєднанні зі світло-бежевим, світло-оливковою, а також з персиковим тоном, при цьому до самого «смачному» поєднанню все ж відноситься поєднання гіркого шоколаду зі світлим відтінком бордо – виходить чудова композиція;

  Древесный відтінок – природні відтінки не втрачають свою популярність вже на протязі декількох років, а також, завжди прекрасно виглядає дерев’яні меблі;

  Уенге – дуже своєрідний відтінок, в якому присутня коричневий колір, як і саме дерево, венге має прожилки червонуватого кольору і виглядає просто чудово, особливо в поєднанні зі світлими тонами;

  Молочный шоколад – представляє класичний гарний м’який відтінок, не напружує погляд, і викликає апетит, особливо в дуеті зі «смачними аксесуарами», відмінно виглядає в комбінації з темно-коричневим кольором;

  Доофе з молоком – сприятливий для релаксації, наділяє холодністю і неупередженістю

  Оздоблення стін

  Стіни можна декорувати різними матеріалами, наприклад, коричневою плиткою, яку якщо використовувати з розумом, то інтер’єр можна зовсім не зіпсувати, а навіть навпаки, надати йому особливої привабливості.

  Коричнева плитка буває трьох видів: просто однотонна, код дерево і під камінь. Однотонний варіант, якщо чесно, буде виглядати досить нудно і нецікаво, тому його краще відразу виключити. Плитка під дерево виглядає набагато ефектніше і підходить як до сучасного стилю оформлення, так і до класичного, створюючи в інтер’єрі теплу і затишну атмосферу. Плитка з імітацією каменю дуже витончена і благородна, хоча, додасть інтер’єру якусь прохолоду і свіжість.


  Можна використовувати комбінований варіант шляхом чергування основної плитки з акцентной, керамічним декором або мозаїкою.

  Обробка стелі

  В якості оздоблювального матеріалу для стелі можна використовувати натяжні стелі. Також непогано виглядають і стельові панелі. Для того, щоб приміщення здавалося вище, слід зробити підлогу на тон темніше щодо нижньої частини стіни.

  Обробка підлоги

  Найбільш ефектне оформлення підлоги – це чорна і біла плитка, викладена в шаховому порядку. А можна виконати візерункову версію підлоги шляхом комбінування плитки з різною фактурою і кольором, як втім, і однотонний підлога не менш ефектно буде виглядати.

  Меблі та аксесуари

  Непоганим рішенням буде коричнева облицювання ванни плюс меблі білого кольору – подібний інтер’єр виглядає дорого і говорить про добрий смак. Також прекрасним варіантом є декорування плиткою під дерево з використанням меблів такого ж тону. Якщо використовувати плитку під камінь, то краще всього купувати меблі скляну, дзеркальну або металеву.

  Коричнева дерев’яні меблі дуже гармонійно виглядає в інтер’єрі ванної кімнати.
  Що стосується аксесуарів, то тут може прикрасити і оживити інтер’єр абсолютно будь-яка яскрава деталь, наприклад, рушник, незвичайний світильник, оригінальні свічки і т. д. Якщо необхідно додати трохи пристрасті, то слід розмістити аксесуар червоного кольору. Також аксесуари можуть бути блакитного, зеленого і помаранчевого кольорів.

  Не бажано лише розміщення жовтих аксесуарів.

  Теги: Ванна кімната, Коричневий колір