Представляємо вашій увазі оригінальний проект приватного триповерхового будинку, розташованого в Сінгапурі. Домоволодіння не тільки відрізняється від будівель, розташованих по сусідству на вулиці, але і є креативним проявом того, як конструктивізм може бути інтерпретований при побудові житлового будинку. Поєднання бетону, пінобетону, металевих конструкцій і великої кількості скляних поверхонь призвело до створення практичного, але при цьому оригінальної будівлі.

При будівництві будівлі було створено безліч різних переходів і терас – відкриті і засклені майданчики стали невід’ємною частиною домоволодіння, з’єднуючи між собою приміщення сінгапурського житла.

Будівля наполовину складається з вікон, тому всередині приміщень завжди світло. Але при цьому у кожного поверху є козирок, який захищає поверхні терас і переходів від прямого попадання сонячних променів. Контрастні поєднання темних металевих конструкцій, сіруватих відтінків піноблоків і білосніжною обробки окремих поверхонь, створює оригінальний зовнішній вигляд фасаду будівлі.

Розглянемо ближче, яким чином унікальний будинок влаштований всередині. З перших кроків по внутрішніх приміщень стає зрозуміло, що й тут панує лаконічність, простота і конструктивність. Принцип «все геніальне – просто» як не можна до речі підходить для характеристики інтер’єру сінгапурського будинку. Чіткі лінії і строгі форми, контрастні поєднання і використання матеріалів з різною текстурою і колірною температурою, створюють цікаві образи навіть при самих звичних складових дизайну.

При всій строгості ліній і форм внутрішніх приміщень, вони не виглядають тривіально. За рахунок використання різних матеріалів, кожен з яких може «похвалитися» своєю унікальною текстурою і кольором, вдається створити щось середнє між промисловим дизайном і теплотою житлових приміщень.

Оригінальний підхід до з’єднання внутрішніх просторів з зовнішніми в одне ціле, дозволив створити абсолютно унікальна споруда, в якому легко й просторо, не дивлячись на скромну площу земельної ділянки, на якій стоїть сінгапурський будинок.

Наприклад, вітальня практично повністю складається з скляних стін. Величезні розсувні двері і вікна забезпечують максимальну кількість природного освітлення в кімнаті для відпочинку і прийому гостей. Мінімальний набір практичною і місткою меблів забезпечує збереження відчуття простору і свободи в просторі вітальні.

В сінгапурському приватному будинку багато сходів, різних за конструкцій і матеріалів виконання. Одна з таких сходів – гвинтові, виконана з металевого каркаса з сітчастими екранами і дерев’яних східців. Зручне, комфортне, а головне-безпечне споруда забезпечує безперешкодний доступ на верхні поверхи.

У більшості інтер’єрів приміщень приватного домоволодіння використовуються ті ж колірні поєднання, що і при оформленні фасаду. Білосніжні поверхні змінюються темними вставками віконних і дверних прорізів, переходячи в дерев’яні елементи меблів і декору. Такі контрастні за кольором і фактурі поєднання допомагають створити цікаві образи навіть при використанні предметів інтер’єру простої форми, функціональні та практичні. Навіть в утилітарних приміщеннях дизайнери і домовласники не відступили від загальної концепції оформлення креативного приватного будинку, розташованого в Сінгапурі.

Теги: Дизайн-проект