Кухня об’єднана з вітальнею – всі ЗА і ПРОТИ

5-21-2019

Кухня объединенная с гостиной – все ЗА и ПРОТИВ
Ви задумали грандіозний ремонт та знесення стіни між вітальнею і кухнею. Хочеться позбутися від маленького непорозуміння, званого кухнею, і створити єдиний простір вітальні. У варіанта, поєднання кухні і вітальні, є багато плюсів і мінусів. Замість двох невеликих ви отримаєте одне велике, світле, просторе, з декількома вікнами приміщення. Можна приймати більшу кількість гостей, влаштовуючи гучні вечірки. Коли в домі гості, господиня може спілкуватися з усіма, не відриваючись від приготування страв. Добровольці зможуть допомогти господині і вільно розміститися, не відриваючись від загальних веселощів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Кухня обєднана з вітальнею – все ЗА і ПРОТИ http://mcj.com.ua/2018/12/15/kuhnya-obyednana-z-vitalneyu-vse-za-i-proti/
Шлях з стравами з кухні у вітальню і назад не буде займати багато часу. Ви економите на кухонному телевізорі. Замість двох – маленького і середнього – можна купити один величезний телевізор для вітальні. Ви можете доглядати за дітьми під час приготування їжі. Адже розмістити манеж з дитиною в невеликій кухні досить складно, а у вітальні місця багато, і малюк буде під наглядом. Великий обідній стіл у вітальні ви можете використовувати замість робочого. При прийомі гостей він стає обіднім, а після можна розташуватися за ним, наприклад, з ноутбуком. Отримуєте економію простору і грошей при поєднанні кухні і вітальні.
В квартирі стає однією кімнатою менше. Особливо це відчувається власниками одиничок і двійок. Ви готові втратити спальні і спати поряд з холодильником. Готові пожертвувати самотою і особистим життям. Всі ваші переміщення від плити до холодильника і від відра до робочій зоні під час готування будуть спостерігатися гостями. Навряд чи ви привабливі в робочому фартусі із забрудненими буряком руками. З подружками, звичайно, приємно спілкуватися і при готуванні кулінарних шедеврів, але чи буде вам до душі постійне спостереження свекрухи, зайшла випити чайку.
Пол на кухні брудниться швидше всього. Для підтримки порядку треба буде братися за швабру і хоча б через два дні робити прибирання вітальні. А площа вітальні куди більше, ніж кухні. Так і брудний посуд навряд чи ви залишите на суміщеної кухні до пізнього вечора чи ранку. Поки ви готуєте, вітальні будуть витати запахи вареної риби або смаженої цибулі. Звичайно, хороша витяжка нейтралізує запахи, але працює вона шумно і, ймовірно, завадить вам розібрати будь – які розмови у вітальні.
У вашій вітальні буде жити холодильник, який буде заважати спати по ночах, особливо, якщо ви живете в однушке. А ще ви будете чути шум електрочайники, мікрохвильові печі, міксери, електром’ясорубки, будь-яких кухонних приладів. А коли будете мити посуд, вашим домашнім доведеться додавати звук телевізора. Ось така арифметика, і перш ніж поєднувати кухню з вітальні, варто зважити всі за і проти.