Колірні переваги кожної людини нерідко знаходять своє відображення в інтер’єрі його житла. Кольори і відтінки, які беруть участь в оформленні квартири, здатні пояснити багато особливості поведінки її господаря. Найчастіше колірні пристрасті домовласника виявляються не самі по собі, а під впливом певних факторів і життєвих ситуацій.

Білі відтінки для обробки цієї сучасної міської квартири обрані цілком усвідомлено. Приміщення, в яких переважає цей колір, тільки на перший погляд здається простими і немудрими. Насправді біла кольорова гамма приховує в собі величезний потенціал.


З чим пов’язаний вибір саме цього кольору для оформлення інтер’єру квартири?

Світлі відтінки зазвичай пробуджують в людині приховану енергію, сприяють виникненню позитивних емоцій. Білі тони, використовувані для обробки квартири, допоможуть візуально розсунути простір і візуально збільшити розміри житлового приміщення. Колір білизни символізує повну відкритість, відсутність перешкод і свободу дій. Але при цьому слід виявляти почуття міри, оскільки зайва кількість білих відтінків в інтер’єрі здатне викликати відчуття розчарування, нудьги, безнадії і душевної порожнечі.

Чим цікава ця міська квартира?

Це житло здатне здивувати кожного, хто сюди потрапить. Основними приміщеннями квартири є:

 • вітальня;
 • кухня, суміщена з їдальні;
 • спальня, виконує також функцію кабінету.
 • Найголовніше в цьому міському житлі – велика кількість світла і гармонійне поєднання різноманітних білих відтінків. Інтер’єр міської квартири не виглядає нудно, оскільки яскрава білизна чудово урівноважується за допомогою бежевих, сіро-синіх та коричневих барв. Люди, що потрапили сюди вперше, відчувають повне розчинення в просторі. Однак дуже скоро почуття невагомості зникає.

  А довкола все білим-біло…

  Для стін, дверей, віконних рам, меблів та предметів значної частини аксесуарів в квартирі вибрано один і той же білосніжний відтінок. Завдяки високим стелям, пофарбованим в той самий колір, приміщення здаються ще більш просторими.

  Основними контрастними плямами у квартирі є:
  – бежеві паркетні підлоги;
  – стильні чорно-сірі картинки;
  – дзеркала і фотознімки, обрамлені в рамки коричневого кольору;
  – інші виразні аксесуари (книги, статуетки, одяг).

  Саме просторе приміщення квартири оформлено в стилі мінімалізм.

  Крім затишного м’якого дивана тут є наступні предмети меблів і аксесуари:

  • журнальний столик прямокутної форми, виготовлений в стилі ретро;
  • вузький витягнутий шафа-тумба, призначений для зберігання побутових дрібниць;
  • високий торшер;
  • килимок з невеликим ворсом;
  • витончене крісло-гойдалка з пухнастою накидкою;
  • великі картини, що стоять на підлозі і розвішані по стінах.

  В зоні спальні ще менше колірних плям. Навіть легкі штори в цьому приміщенні відповідають загальній колірній гаммі. Білосніжна меблі пожвавлюється лише природними фарбами дерев’яних підлог.

  Кухня займає в квартирі досить просторе приміщення, що дозволяє поєднати в одній кімнаті зону для приготування їжі та їдальню.

  Тут досить багато колірних акцентів, серед яких:

  • сірувато-чорна мармурова стільниця;
  • кухонний фартух над зоною плити з такого ж матеріалу;
  • невеликий м’який килимок малинового відтінку, кинутий на підлогу;
  • живі квіти яскраво-салатового кольору, поставлені в прозору вазу;
  • прозора люстра на металевій основі, що нагадує про радянські часи.

  Приміщення кухні має нерівні обриси. Завдяки виразному віконного отвору, кімната набуває вишуканий вигляд і оригінальність.

  Витягнутий коридор має більш яскравий декор, ніж інші кімнати.

  Такий ефект досягається за рахунок контрастних дерев’яних підлог, оригінальних висувних ящиків комода і різноманітних аксесуарів.

  Ванна кімната оформлена в дещо іншій кольоровій гамі. Тут переважають кремові і рожеві відтінки, що контрастують з яскравими флаконами косметичних засобів.

  Безумовно, не кожен наважиться створити подібний інтер’єр в своєму будинку. Кого-то білий колір лякає своєю непрактичностью, хто дотримується думки, що цей відтінок підходить винятково для оформлення лікарняних палат. Однак, можливо, саме зараз ваші погляди кардинально зміняться. Адже білий колір дуже багатогранна, і тільки від вас залежить, якими фарбами в будинку він заграє!

  Теги: Білий колір