Як зв’язати килимок і пуф з пакетів

Вироби, пов’язані з пакетів, дуже практичні: в них менше накопичується пил, вони не бояться вологи, легко миються і не вигоряють. Особливо добре їх використовувати в передпокої або на терасі. У мене вийшов яскравий і ошатний комплект, якщо сподобатися то спробуйте повторити.

Яскравий килимок з пакетів своїми руками

1. Колечко з в.п. Обв’язати ст. С/н. Жакардовим в’язанням провязала 2-й р., сформувавши шість пелюсток. Щоб заощадити» нитки«, провязала 3 р.тільки синім кольором, в 6-му р. В’язала ст. Б/н зеленими» нитками«, а» прожилки ” — рельєфними ст. С/3 н, пров’язуючи їх в підстави зелених ст. У 2-му р. (з боків цих ст. Провязала ще по одному по-луст. С / н в попередній ряд) (фото 1).

2. Два кута квадрата повинні знаходитися навпроти “прожилки«, а два — посередині між двома»прожилками”. Не доходячи до кута 4 п., в’язала 1 напівст. С/н,ст.с/н, 1 ст. С/2 н, і на самому розі 3 ст. С / 3 н. Далі — в зворотному порядку. Решта п. В’язала ст. Б/н (фото 2)

3. Обв’язала квадрати чорним кольором ст. Б / н, в кутах: 2 напівст. С / н, проколюючи гачком в середину середнього ст.с/3 н, 2 в. П. І знову 2 напівст. С / н в те ж місце. Це я зробила для ущільнення (фото 3).

4. Квадратики з’єднала ст. Б / н по лицьовій стороні (фото 4) свій килимок виконала з двох таких квадратів. Для з’єднання зв’язала трикутнички. Половину колечка заповнила ст.с/н. Далі зеленим кольором в’язала ст. Б/н, кожен раз, дійшовши до кута, розгортала в’язання. На розі в’язала 3 ст. , по краях – по 2 ст.

5. Після з’єднання деталей дов’язала по краях ст. Б / н, скруглив кути (фото 5). Потім різнокольоровими рядами обв’язати заготовку до потрібного розміру.

В’язання з пакетів. Як нарізати безперервну пряжу.

watch this video on youtube

Зручний пуф з пакетів своїми руками

Для пуфика використовувала 19 пляшок. Мала деякі з них пробкою вгору, а інші — вниз. Обмотувала по 3 пляшки звичайним скотчем. Одну пляшку обмотала двостороннім скотчем, потім притиснула всі попередні потрійні заготовки до центральної і обмотала по колу (фото 6). Обшила поролоном. Зверху пуфа теж поклала коло з поролону і прошила вручну товстою голкою.

Замість денця вирізала кола з картону (попередньо склеїла по 3 картонки клеєм пва) за розміром кола, обклеїла клейонкою. Чохол зв’язала з поліетиленових ниток.

Верх, килимок-мандалу (фото 7) виконала по майстер-класу з інтернету. Боковини зв’язала, вправляючись в жакардової техніці. Вийшов зручний і м’який пуф для передпокою.

В’язання з поліетиленових пакетів. Чохли на табуретки. Ч. 4

watch this video on youtube

Читайте також: килимок з молочних пакетів своїми руками – фото виготовлення

Килимок з пакетів своїми руками – відео

Як зв’язати простий килимок з пакетів для сміття, в’язання гачком, рукоділля для початківців.

watch this video on youtube

© автор: галина гольчикова. П. Архангельська обл. Фото від

інструмент для майстрів і майстринь, і товари для дому дуже дешево. Безкоштовна доставка. Є відгуки.

Нижче інші записи по темі ” як зробити своїми руками – домогосподарину!”

Будемо друзями!