Ландшафтний дизайн дачної ділянки!!!!

1-23-2020
Картинки по запросу Ландшафтний дизайн дачної ділянки!!!!

Ландшафтний дизайн дачі — інтенсивно набирає популярність послуга по створенню унікального індивідуального проекту для обрамлення околодомовоі території на дачній ділянці. Включає в себе кілька послідовних етапів проектування та його реалізацію. Виконується цілим штатом вузькопрофільних фахівців з урахуванням побажань клієнта. За період роботи створені і реалізовані сотні проектів, які у своєму роді є унікальними і неповторними. Фахівці компанії готові виконати роботи по ландшафтному дизайну саду або дачної ділянки в межах Києва та Київської області. Ознайомитися зі спектром послуг, зокрема дизайн ділянки , можна безпосередньо на офіційному сайті компанії. Також хочемо вам порекомендувати agronom guru

Детальну попередню консультацію можна отримати також в телефонному режимі або під час особистої зустрічі в офісі з співробітниками. Ландшафтний дизайн дачної ділянки передбачає роботу відразу декількох фахівців: ландшафтні дизайнери, декоратори, інженери – проектувальники, установники обладнання та інші. Остаточний проект залежить від місця розташування ділянки, її площі, геодезичних особливостей, особистих уподобань клієнта. Дизайн дачної ділянки розробляється після збору і аналізу інформації по об’єкту. Дані про площу дачі (загальна разом з будівлями, вільна, їх співвідношення). Інформація по водопостачанню, каналізації та енергопостачання. Інші інформаційні дані в залежності від проекту.

На основі отриманих даних фахівці створюють макет майбутнього ландшафту дачі, околодомова територія розбивається на сектори, де поетапно відображаються дизайнерські впровадження. Сад дизайн від — економія коштів та часу на проектування і впровадження. В резервах компанії є весь необхідний інструментарій та обладнання для виконання робіт, немає необхідності використовувати залучення інших організацій. Якщо дачну ділянку дизайн включає додатково установку обладнання, бере на себе відповідальність за його подальше обслуговування, капітальний ремонт або модернізацію.