Якщо ви плануєте ремонт або перепланування в невеликій квартирі, то наступний дизайн-проект оформлення дуже скромних за розмірами апартаментів може вам стати в нагоді. Сучасний дизайн, нейтральний вибір колірної палітри і мінімалістська обстановка – все разом вдалося перетворити в досить затишне і зовні привабливе житло. Отже, давайте ознайомимося з інтер’єром квартири невеликої площі, оформленої в сучасному стилі.

«Сірий колір – це новий білий в інтер’єрі», саме цим гаслом сучасних дизайнерів керувалися власники невеликий квартирки. Цей самий нейтральний з квітів, з безліччю відтінків, здатний стати відмінним фоном для сучасного житлового приміщення. Для того щоб створити акцент в просторі з сірої обробкою досить пари яскравих плям, навіть білий колір в цьому випадку буде виділятися та притягувати усі погляди. Почнемо наш огляд з кухонного простору, яке поєднане з вітальні.

Однорядна планування кухонного гарнітура змогла вмістити необхідну кількість побутових приладів, робочих поверхонь і систем зберігання. Чимало посприяло цьому розташування верхнього ярусу кухонних шаф від самої стелі в дві лінії – в самих верхніх ящиках зберігається тварь, яку рідко користуються, ближче до робочій зоні розташовані всі необхідні для приготування їжі кухонні аксесуари. Абсолютно гладкі фасади меблевого гарнітура зливаються з ідеально підібраного за кольором побутовою технікою.

Привнести колірне різноманітність в інтер’єр кухні-їдальні-вітальні вдалося за допомогою яскраво-жовтих відкритих полиць для посуду і барної стійки, більше схожою на звичайну консоль. Ці яскраві плями на сірому тлі змогли не тільки створити приємний погляду акцент, але і привнести в дизайн приміщення свіжість, запал і позитивний настрій. Не кажучи вже про функції, які вони справно виконують.

Для того щоб зберегти відчуття простору в невеликому приміщенні, власникам довелося використовувати деякі дизайнерські прийоми. Наприклад, зона вітальні представлена досить минималистки – пара легких крісел і журнальний столик, ніякої масивних меблів, великих кутових диванів або цілих ансамблів з м’якої меблювання. Для цих же цілей спальню не стали ізолювати із загального простору, лише захистивши від кухонної зони перегородкою, що виконує, крім іншого, роль системи зберігання у спальному сегменті.

Обстановку спальні інакше як аскетичною не назвеш, але ж це саме те, до чого прагне мінімалістським чином налаштований сучасний стиль оформлення приміщень. Тільки ліжко, невеликий столик-підставка і шафа, він же міжкімнатна перегородка – ось і вся скромна, але більш ніж достатня обстановка спальні, в якій можна в комфортом відпочити і виспатися. Лише невеликі художні роботи з яскравими плямами кольору злегка розбавляють інтер’єр в сірих тонах.

Єдиним дійсно ізольованим від загального простору квартири приміщенням стала ванна кімната. У цьому досить просторому утилітарному приміщенні вдалося розташувати не тільки необхідний для водних і санітарно-гігієнічних процедур набір сантехніки, але і зберегти при цьому образ вільного, просторого приміщення. Світла обробка стін, використання скляних перегородок і одного яскравого акценту, посприяли створенню легкого, але цікавого образу ванної кімнати.

Гордість невеликої квартири – наявність прибудинкової території, де можна зберігати вуличний транспорт і облаштувати невелику зону відпочинку під відкритим небом. Можливість випити чашку ранкової кави, гріючись на сонечку – безцінна.

Теги: Дизайн-проект