Пропонуємо вашій увазі міні-екскурсію по одній незвичайної паризькій квартирі, розташованій на мансарді. Весь простір оригінальних апартаментів являє собою одне довге і не дуже широке приміщення з великим скосом стелі. Але навіть у настільки складній геометрії просторі можна облаштувати повноцінне житло з розміщенням різних функціональних сегментів. І зробити це не тільки з комфортом і зручністю, але і оформити в привабливий зовні образ.

Проникаючи в паризькі апартаменти, розташовані на мансарді, ми опиняємося приблизно в центрі довгого приміщення біля робочої зони. Невеликий кабінет розмістився в імпровізованому кутку, утвореному за допомогою невисокою перегородки. Для організації сучасного робочого місця необхідно зовсім небагато простору, невелика консоль на одній опорі, яка кріпиться до стін, зручний стілець і наявність розетки – міні-кабінет готовий.

Робимо всього лише крок із зони робочого простору і потрапляємо в невелику вітальню. Очевидно, що для приміщення зі складною геометрією, асиметричного і з великим скосом стелі, білосніжна обробка – найбільш бажаний варіант. І світла деревина для підлогової дошки в цьому випадку грає «на руку» світлого інтер’єру. Чорні стельові балки і рами вікон і скляних перегородок виступають в якості контрасту і необхідного акценту дизайну інтер’єру. Компактна меблі у світлій, нейтральній палітрі дозволяє зберегти відчуття простору навіть у такому невеликому просторі. А яскраве художнє твір виступає в якості фокусної центру і акцентного настінного декору.

Далі за перегородкою, половина якої виконана зі скла, знаходиться зона спальні. У цьому просторі звична білосніжна оздоблення змінюється світло-блакитним забарвленням стіни біля ліжка. Незважаючи на велику кількість світлих, нейтральних тонів в оформленні спального місця, вся зона виглядає досить колоритно, яскраво.

По іншу сторону від міні-кабінету знаходиться зона їдальні і кухні. Обідній сегмент представлений білосніжною їдальні групою з круглим столом і стільцями від відомого дизайнера. Що стосується кухонного простору, то тут вдалося організувати кухонний гарнітур з кутовою плануванням і невеликий острів, з інтегрованою раковиною. Стільниця кухонного острова спеціально продовжена для можливості розміщення за нею двох осіб для короткої трапези, наприклад, сніданку.

Використання темного синьо-сірого відтінку для оформлення нижнього ярусу кухонних шаф і білосніжні відкриті полиці на світлому фоні, дозволяє візуально розширювати простір. Відмова від навішування верхнього ярусу шаф на користь легких неглибоких полиць, дозволив створити більш легкий і невимушений образ сучасної кухні. До того, так можна виставити найкрасивішу посуд на загальний огляд. Завершують образ нетривіального кухонного простору оригінальні підвісні світильники, моделі яких використані кольору, зустрічаються в інтер’єр кухні.

Теги: Дизайн-проект