Отримуючи замовлення на оформлення спальні значних розмірів, більшість дизайнерів представляють інтеграцію мінімалізму в сучасний стиль інтер’єру. І їх можна зрозуміти, адже жодна стилістика так не схильна до використання максимальної кількості простору, як мінімалістська. Простір і свобода пересування, відсутність надмірностей в декорі, а іноді і повна відмова від такого, свіжість, чистота ліній і форм.

Але не всім домовласникам достатньо мати у величезній кімнаті для сну лише ліжко і прикріплений до стіни світильник. Деяким потрібно облаштувати місце для роботи або творчості, кому-то необхідно крісло і журнальний столик, а хтось мріє про ванну, що стоїть прямо в спальні. Все можливо і при збереженні прихильності до мінімалістському настрою в облаштуванні спальні значної площі.

На прикладі 60 дизайн-проектів спальних кімнат великих розмірів, ми пропонуємо розглянути нюанси оформлення поверхонь кімнати, її меблювання, драпірування вікон та ліжка, декорування і не тільки.

Колірна палітра спальні значних розмірів

Наскільки великою не була б спальня, багато дизайнерів і домовласники не погодяться ні на яку іншу палітру для оздоблення поверхонь, крім світлої і навіть білосніжною. Для мінімалістського стилю оформлення стін і стелі, а іноді і підлоги в світлій колірній гамі, є характерною рисою. Невеликі контрастні предмети декору, художні твори або прикраси узголів’я ліжка, в таких випадках виглядають найбільш виграшно.

Білосніжна оздоблення для спальні з великими вікнами

Коли спальня значних розмірів, оформлена в білій колірній палітрі, залита сонячним світлом – це справді дивовижне видовище. Простір, чистота, елегантність і комфорт переповнюють таке приміщення.

Пастельні тони в обробці спальні

Альтернативою використанню білого відтінку в якості основи для обробки спальні, може стати пастельний група квітів. Залежно від інтенсивності природного освітлення можна вибрати теплу або прохолодну палітру нейтральних, спокійних тонів.

Темна палітра для великої спальні

Просторі приміщення здатні витримувати досить темні відтінки для оформлення поверхонь і меблювання спальні. Глибокі, темні тони здатні створити атмосферу інтимності і розслаблення, які багатьом домовласникам необхідні після важкого трудового дня.

Яскравий інтер’єр як спосіб самовираження в дизайні спальні

Саме просторі кімнати дозволяють нам насолодитися використанням яскравих, насичених відтінків в обробці і декоруванні кімнати для сну. Дизайнери розуміють, що не всім по душі світла, однотонна палітра в інтер’єрі спальні і пропонують варіанти оформлення з яскравими, колоритними елементами і предметами декору.

Оздоблення цеглою як акцентной стіни спальної кімнати

Нерідко можна зустріти дизайн спальні в стилі лофт, гармонійно вписанном у сучасну стилістику приміщення. Цегляні стіни в такому випадку можуть виступати не тільки як символ приналежності до індустріального стилістичній течії, але і для привертання уваги, наприклад на узголів’я ліжка. Оздоблення цеглою виглядає найбільш доречно саме у великих приміщеннях, схожих з колишніми виробничими просторами.

Камін в спальні великих розмірів

Коли в спальній кімнаті достатньо місця, можна подумати про розміщення каміна, з натуральним вогнем або штучним. Відчуття домашнього вогнища холодними зимовими вечорами зігріє не тільки тіло, але і душу. До того ж сама конструкція каміна може виступати в якості центру фокусування уваги і навіть арт-об’єктом.

Вольовим рішенням дизайнера камін у цій просторій, наповненої великою кількістю природного освітлення кімнаті, був перетворений у незвичайний предмет декору з функціональної підґрунтям. Безумовно, він став координаційним центром спальні, відсунувши на другий план і велике ліжко, і зону відпочинку і навіть наявність другого рівня по периметру всього простору кімнати.

Ванна кімната у спальні з великою площею

Якщо простір кімнати дозволяє, то можна відокремити сегмент для організації ванної кімнати, але є чимала кількість домовласників, які хотіли б бачити ванну прямо у себе в спальні. З точки зору витрат, такий підхід до облаштування місця для водних процедур буде навіть менш витратним, ніж організація окремої кімнати, але присутність вологи в спальні необхідно буде врахувати при підборі матеріалів для оздоблення та умеблювання приміщення.

Ванна кімната за стіною – найпоширеніший і практичний спосіб організації території санвузла в рамках спальні.

Обстановка тій спальні передбачає можливість розділяти простору житлові та утилітарні – ванна кімната може частково ховатися за розсувними дверима.

Розмістити ванну в просторі спальні без будь-яких ширм і перегородок – сміливе рішення, але як ми бачимо, в цій кімнаті дизайнеру в відвазі не відмовиш. Яскрава палітра, колоритна меблі, незвичайна для спальної кімнати оздоблення поверхонь, оригінальний підхід до системи освітлення і предметів декору – все працює на створення досить персоналізованого образу нетривіальною обстановки.

Ще один приклад присутності ванний в кімнаті для сну, але вже набагато більш спокійній колірній палітрі і мінімалістською обстановці.

Додаткова меблі для спальні

Коли спальня має більш ніж значні розміри, багато домовласники прагнуть організувати крім основної зони для сну, різні сегменти, необхідні для їх комфортного проведення часу. Комусь зручно, щоб кабінет був у спальні, для кого-то потрібний кут для читання і творчості, жінки голосують за присутність туалетного столика або навіть організації повноцінного будуара.

Присутність робочого столу або простий консолі для комп’ютера – частий елемент обстановки спальні великих розмірів, іноді вистачає місця і для організації книжкових стелажів, відкритих або закритих систем зберігання.

Організація місця для відпочинку у вигляді невеликої вітальні, іноді складається всього лише з крісла і журнального столика, дозволяє не тільки наділити спальню додатковим функціоналом, але і змінити докорінно її інтер’єр, відійшовши від мінімалізму і строгості обстановки.

І наостанок пропонуємо вашій увазі два способу мінімалістських спалень великих розмірів з контрастним, нетривіальним дизайном.

Теги: Спальня