Меблі на замовлення

1-31-2020
Картинки по запросу "Меблі на замовлення"

Вся меблі для спальні виготовляються виключно за індивідуальними проектами і тільки на замовлення.
Передпокій — це візитна картка Вашого будинку, а також Вас, як його господаря і мешканця. Тому дуже важливо підібрати гарну і належну меблі для передпокою.
Ласкаво просимо на офіційний сайт фабрики Галерея меблів.
Професійний колектив компанії Галерея меблів зробить для вас стильний, зручний, безпечну меблі. Також хочемо вам порекомендувати меблі на замовлення в стиле минимализм

Раді повідомити, що всі роботи, які знаходяться на сайті можуть бути виготовлені за модулями і розмірами в тому вигляді, кольорі, матеріалі і в якому вони розміщені, без виїзду до Вас дизайнера, що істотно знижує вартість меблів до 50%, а також скорочує терміни виготовлення.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його майбутнього проекту.
Уважне ставлення до всіх побажань і вимог замовника протягом всього процесу виготовлення меблів.
Усвідомленість виконання і турбота про зручність, практичність і естетику вашого виробу.
Високе і бездоганну якість незалежно від цінової категорії проекту. Хочеться відзначити професійну роботу установників. Гарна і якісна збірка кухні. Робили велике замовлення: передпокій, шафа – купе, спальні, дві дитячі кімнати. Чудова, креативна робота дизайнера – забірника . Акуратна, чітка та своєчасна робота збирача . Приїхала бригада складальників. Зібрали шафа – купе в передпокій швидко і якісно. Бібліотека зібрана швидко, якісно, акуратно. Замовляли меблі для дівчинки – підлітка за індивідуальним проектом. Отримали хороші поради та рекомендації від дизайнера.
У виробництві меблів на замовлення різьблені фасади МДФ часто оздоблюються спеціальною плівкою. Така плівка підкреслює витончений профіль меблевих МДФ фасадів, визначає їх колір і служить додатковим захистом від сонця і вологи.