Мисливський стиль інтер’єру та екстер’єру будинку є дуже специфічним напрямком в дизайнерському мистецтві. Його люблять ті люди, які приділяють особливу увагу натуральним матеріалам, природним фактурам і загальному настрою такого стилю. Можливо відтворити мисливське напрям в дизайні в квартирі, але невеликий будиночок буде виглядати особливо ефектно.

Необхідного екстер’єру можна досягти, використовуючи в якості техніки споруди зруб або конструювання з бруса. Такий будинок з натурального колоди буде особливо органічно виглядати на тлі лісового пейзажу.

Всі елементи конструкції виглядають дуже брутально і грубо. У цьому і полягає відмінність такої будівлі від інших. Необроблене дерево і ковані фурнітура стають невід’ємною частиною цього будинку. Масивні двері і ставні поєднують в собі декоративну і практичну функції.

Однією з особливостей будиночка в мисливському стилі є високі стелі з відкритими колод балками. У такому просторі невеликі світильники просто загубляться. Тому варто підбирати масивні люстри з металу, а також натуральних матеріалів.

Обстановка невеликого мисливського будиночка

Специфічним центральним елементом такого будинку буде камін. У мисливському інтер’єрі цієї кімнати побудований справжній камін, який додає приміщенню затишне тепло і світло. Для квартири краще використовувати штучні аналоги з імітацією вогню.

Великий простір кімнати врівноважує масивні меблі яскравого кольору. На тлі коричневого дерева червона шкіра оббивки виглядає особливо ефектно. Такій обстановці властива деяка агресія, тому предмети червоного і чорного кольору особливо органічно вписуються в інтер’єр.

Килим на підлозі покликаний підсилити відчуття домашнього затишку. Всі матеріали підкреслено натуральні:

  • шкіра;
  • дерево;
  • камінь;
  • вовна;
  • кость та інші.

Використання кованого металу для маскування кріплень меблів додають колориту.

У спальні органічно виглядає ковдру в стилі «печворк». Предмети, виготовлені вручну або ті, які імітують це, є кращими аксесуарами для декорування мисливського будиночка. Настільні лампи зроблені на базі кістки, колишній коли-то рогами великої тварини. Тумбочки виглядають так, ніби їх нашвидкуруч зібрали з свіжозрізаних гілок дерев. Все в міру грубо і масивно. Картини на стінах зображують спокійні лісові пейзажі, замінюючи собою вид з вікна.

Кухня мисливського будиночка забезпечена всім необхідним і досить сучасна. При цьому нарочито постарені фасади дозволяють такої меблів вписатися в загальну атмосферу. Якщо тут і є сучасна побутова техніка, то вона надійно укрита в глибині шаф. Незвичайний дизайн холодильника і плити з витяжкою стали вдалим дизайнерським рішенням. Позолочене оформлення додає шику і благородства інтер’єру. Пол на кухні також накритий строкатим килимом, який вже став обов’язковим атрибутом затишного приміщення.

Будинок в мисливському стилі призначений для відпочинку далеко від міської суєти. Постійне проживання в такій обстановці з часом призведе до того, що насиченість елементами і квітами буде дратувати. Самими відданими шанувальниками стилю все ж стануть мисливці, яким обстановка близька по духу.

При цьому будь-який міський житель не відмовиться час від часу проводити вечори біля затишно палаючого каміна за хорошою книгою. Такий відпочинок розфарбує сірі будні і відверне від повсякденних турбот.

Теги: Заміський будинок