Новий рік – це завжди оновлення старого або навіть прощання з ним. У зв’язку з такою традицією, виникає природне запитання – що б ви хотіли змінити, оновити у своєму житті. Ну, звичайно ж, навколишнє вас обстановку, простіше кажучи, інтер’єр вашої квартири.

Але такий «розмах» не кожен собі може дозволити, а от оновити або навіть повністю змінити інтер’єр однієї з кімнат, припустимо, ванної – це вже для багатьох посильне завдання.

І тут виникає вже друге питання — що ж з себе повинна представляти ванна кімната у новому році? Відповідь на це запитання, сподіваємося, ви знайдете в цій статті. Отже, знайомимося з вашою новою ванною кімнатою в новому році.

Перш за все, поговоримо про обробці ванної кімнати.

Обробка ванної кімнати – колір і матеріали

Поточного року буде характерні світлі фарби і близькі до них тони. Звичайно, при такій дизайнерської установці, будуть домінувати білий і бежевий колір. Можлива присутність й інших барв, але вони в жодному разі не можуть бути яскравими, соковитими, так як це порушить дизайнерський концепт в Новому 2015 році.

Ванна кімната, особливо, якщо в ній є парильня, повинна випромінювати тепло, не тільки фізичне, а й емоційне. Якраз цього і будуть сприяти поверхні, облицьовані деревом чи будь-яким іншим матеріалом, що має колір і структуру дерева.

В принципі, можливе використання і темних тонів, але це навряд чи сприятиме підняття вашого настрою після важкого дня. Тут слід не забувати, що ванна кімната служить, насамперед, для стабілізації вашого душевного стану, порушеного денними стресами. Але … вам вирішувати, що хочете від оновленої ванної кімнати в новому році.

Темні кольори будуть прекрасно гармоніювати з квітами-домінантами, якщо використовувати їх в якості контрасту, що дозволить вигідно виділити чистоту основного фону і гігієнічність поверхонь ванної кімнати. Краще всього для використання темних фарб підійдуть підлоги. Непогано, якщо одна зі стін буде також темного кольору, а якщо вона до того ж облицьована мозаїчною плиткою, то це буде чудово.

Визначившись з кольором і матеріалами для обробки ванної кімнати, вирішуємо, що у нас буде перебувати у ванній кімнаті, і як воно буде виглядати в світлі нових дизайнерських рішень.

Ванна, раковини – нові форми і колір

Дизайнери весь час у пошуку нових рішень. Одним з об’єктів їх пошуку є ванна. У поточному році таким новим рішенням з’явилася прямокутна ванна, облицьовані деревом або іншим матеріалом зі структурою дерева.

Наступною особливістю ванної сьогодні є те, що конструктивно вона буде вбудована в, свого роду, подіум, при цьому, «конструкція» може займати велику частину або навіть всю довжину стіни.

Проте, в новому році не будуть викинуті на смітник і ванні торішніх, округлених, форм.

Зазнали аналогічні зміни і раковини з унітазами. Форма їх буде прямокутною, колір білий. Конструктивно вони будуть виконуватися окремо від туалетного тумбочки, поза її конструкції. Тумбочки будуть оригінального виконання, підвісна конструкція. Унітази теж будуть підвісні. Всі комунікації будуть вбудовані в стіни.

Душові кабінки

Душові кабінки, в принципі, залишаться без змін. Це можуть бути кабінки та закритого типу, та прозорого, тобто, скляні.

У моді буде об’єднання душової кабіни з ванною. Це рішення дозволить заощадити простір і кошти.

Декорування сучасної ванної кімнати

Прекрасним декором сучасної ванної кімнати може служити оригінально оформлене освітлення, включаючи підсвічування.

Сьогодні ванна кімната немислима без вбудованої підсвічування. Нею можна обладнати не тільки дзеркала, але і саму ванну, що, погодьтеся, буде чудово виглядати в затемненій кімнаті, коли вам абсолютно не потрібне яскраве освітлення. Освітлення всієї кімнати може бути організовано точковими світильниками, вбудованими в стелю, або сучасними оригінальної конструкції підвісними світильниками. Тут також має дотримуватися лаконічність форм.

Дзеркала були, є і будуть завжди головним атрибутом ванної кімнати, хоча сьогодні дзеркало не має барвистих обрамляють рамок – все просто і лаконічно, присутній тільки підсвічування. Звичайно, важливе значення мають дзеркала в питанні зорового збільшення простору ванної кімнати, але це актуально для невеликих кімнат.

Висновок

Сподіваємося, що наша стаття дозволила вам отримати уявлення про модний інтер’єр ванної кімнати 2015 року. Разом з тим, хочеться нагадати, що мода приходить і йде, а ванна кімната, оформлена по цій моді, залишиться у вашій квартирі. Тому, перш ніж сліпо слідувати моді, гарненько подумайте, чи потрібна вона вам, адже кожен рік міняти інтер’єр ванної, м’яко кажучи, справа витратна. додаткову інформацію по інтер’єру ванної кімнати ви можете подивитися тут, тут і тут.

Теги: Ванна кімната