На «зодчестве-2021» представили кілька експозицій і вручили дипломи конкурсу build school project 2021. В рамках архітектурного фестивалю також пройшов круглий стіл на тему «істинний центр міста: формування, зростання, розвиток»

У москві з 1 по 3 жовтня пройшов міжнародний архітектурний фестиваль «зодчество-2021». На ньому представили кілька експозицій і вручили дипломи конкурсу build school project 2021. Стенду московської області присвоїли срібний знак в конкурсі»регіони росії”. Вісім дипломів також отримали об’єкти цього регіону. Один з них — у номінації «кращий об’єкт нового будівництва/ споруди» – отримала школа, яку спроектувало бюро «архпроект».

В інших номінаціях нагороди отримали і проекти тов “цпрд«, тов» мосрегіонпроект«, тов» проектний інститут № 2«, тов» відрадне девелопмент«, тов»мосрегіонпроект”. Серед них в основному рішення по зведенню шкіл, які розташовані в містах поруч зі столицею.

В одному з розділів також присвоїли нагороду проекту благоустрою набережної річки клязьма. Рішення належить «межрегионстрою». Диплом отримав і проект регенерації та розвитку території заплави та прилеглих територій річки свіягі. Його розробив гау мо»нііпі містобудування”.