Жителі мегаполісів намагаються втекти від міської суєти і шаленого ритму життя. У пошуках спокою багато хто вибирає єднання з природою і відпочинок в лісі або на березі озера, річки. Але звиклим до комфорту городянам складно адаптуватися до умов життя в дикій природі. Тому їм на допомогу може прийти мобільний екодом.

Модуль drop xl від барселонської студії дизайну in-tenta — частина тенденції в модульній мікроархітектурі. Це транспортується диво дозволить парі людина жити в будь-якому місці.

Проектувальники хотіли задовольнити попит людей в ніші екотуризму. Drop xl відповідає всім стандартам sustainable design, а це означає, що кожен його елемент зроблений з екологічно чистих матеріалів. Після закінчення терміну експлуатації він може бути повністю перероблений.

Не треба більше шукати готелі і ходити з наметом по маршруту. Ви можете зупинитися саме там, де велить серце. Тридцять метрів екобудинку забезпечать вас всім необхідним. Частини цього модуля, виготовлені з дерева, сталі і скла, не завдають шкоди природі, а сама конструкція зручно розташовується на регульованих сталевих опорах. Вони обмежують контакт із землею і дозволяють будинку адаптуватися до нерівностей поверхні.

Дуже сучасно і елегантно в цьому будинку виглядають великі опуклі вікна з боків довгого циліндричного корпусу. Поєднання екологічних матеріалів і продуманого інтер’єру роблять модуль drop xl дуже перспективним проектом сучасності. Тому для всіх, кому небайдужа доля планети і проблеми екології, такий будинок стане відмінним варіантом для відпочинку в тихому і затишному куточку природи.