Гармонійне поєднання інтер’єру, екстер’єру і навколишнього все це природи може зробити перебування в такому місці незабутнім. Котедж, розташований біля озера, може бути оформлений у будь-якому стилі, але органічніше тут підійде кантрі-стиль, розбавлений елементами інших напрямків.

Поєднання натуральних кольорів на фасаді буде ідеальним рішенням для екстер’єру. Різнорівнева скатний дах, оформлена сірою черепицею, виглядає дуже ефектно на тлі блакитного неба. Панорамні вікна в білих рамах забезпечать внутрішнього простору будинку необхідну освітленість і відчуття простору.

Близькість до води такого будови вимагає відповідного підходу до оформлення ландшафтного дизайну. Невеликий витончений пірс з металу, пофарбованого в білий колір, дозволить використовувати озеро як для купання, так і для катання на човні або риболовлі. Майданчик для відпочинку, розташована перед будинком, дозволить споглядати заспокійливий краєвид на водоймище.

Фасад будинку частково облицьований каменем, що надає йому цікавий вигляд. Для поєднання будови з ділянкою в ландшафтному дизайні використовуються конструкції з такого ж каменю. Все це оточене яскраво зеленим газоном, що надає загальній картині свіжості і натуральності.

Внутрішнє оздоблення будинку також виконано натуральними матеріалами. Натуральна дошка і ламінат присутні в кожній кімнаті. Поєднання з білою вагонкою робить будинок світліше і чистіше. З великої вітальні можна відразу потрапити на кухню.

Робоча поверхня, виконана у вигляді острова посередині приміщення, має великий розмір. Використання такого столу може бути багатоцільовим. По периметру також встановлені предмети меблів, що мають робочу поверхню. Все це виконано в натуральних відтінках. Хромована техніка дуже вдало вписується в інтер’єр кухні.

Світильники для такої кухні підібрані з урахуванням її великої площі. Над основною робочою поверхнею використовуються підвісні світильники, виконані з того ж матеріалу, що і поверхню кухонної техніки. Решта простір висвітлюється утопленими в стелі лампами або накладними плафонами.

Велика вітальня забезпечена панорамними вікнами в дерев’яних рамах. Тут освітлення також представлено безліччю приладів. Навісні люстри мають оригінальну форму і крім практичної функції несуть ще і декоративну.

В середині приміщення зручно розмістилася компактна комора. Крім свого прямого призначення вона служить також для зонування простору. Стелі виконані з дерева і чудово поєднуються з балками будови.

У вітальні є камін, облицьований каменем. Виведений на дах димохід дозволяє використовувати його за призначенням, що забезпечує кімнаті додатковий затишок. Витончені меблі і предмети декору прекрасно гармонують із загальним стилем приміщення. Дерев’яні сходи, що ведуть наверх, оформлена склом і металом. На другому поверсі використовуються модні розсувні двері, виконані з дерева і металу і стилізовані під загальний інтер’єр. Велика кількість світильників дозволить висвітлити кожен ділянку великого приміщення окремо.

Нижній поверх оформлений з використанням прийомів зонування. Різнорівневі стелі відокремлюють вітальню від їдальні. У їдальні є окремий світильник, який при необхідності дозволить ізолювати цю ділянку.

На другому поверсі розташована спальня. Затишні дерев’яні предмети меблів і оформлення дозволяють витримати загальний стиль. При цьому в приміщенні є предмети, виконані в сучасних тенденціях. Камін і плаский телевізор на стіні покликані подарувати мешканцеві цієї кімнати бажаний комфорт.

Оригінальним дизайнерським ходом стала закріплена на стелі рибальський човен. Цей елемент декору використано для того, щоб підкреслити особливість розташування котеджу. Близькість озера накладає свій відбиток на настрій і внутрішні відчуття відвідувачів будинок. А човен на стелі кімнати відпочинку покликана підсилити ефект.

Оригінальність будови та оформлення котеджу біля озера роблять його не просто місцем проведення часу, а твором мистецтва. У такому будинку можна сховатися від турбот і суєти зовнішнього світу і шуму великого міста.

Теги: Заміський будинок