В наш час все більша кількість городян прагнуть хоча б на вихідні покинути галасливі і пилові вулиці мегаполісів і розслабитися в заміському будинку або на дачі, ближче до природи. Сучасні заміські будинки рідко обходяться без критої веранди або тераси. Навіть, якщо будинок був побудований досить давно, прилаштувати до головного входу невелику веранду не складе великої праці. І далі постає питання облаштування приміщення, яке не є головним на дачі або в заміському особняку, але виконує чимало функцій.

Веранди зі скляним дахом

Навіть зовсім невелике приміщення веранди буде візуально виглядати просторіше, якщо дах для цього приміщення виконати зі скла. Примітно, що практично весь день тут буде світло. Подібні конструкції додають легкості всьому зовнішньому вигляду кімнати.

Простора веранда з куполоподібної скляним дахом буквально залита сонцем. Використання плетених меблів, що збігається з колірною палітрою дерев’яних меблів, дозволило створити справді затишну та комфортну атмосферу. Простору на такий веранді достатньо, щоб розмістити вітальню і їдальню зони.

Склепінчаста стеля з дерев’яними балками і вставками з матового скла, є центральним елементом цієї веранди. Тепла атмосфера, що виходить від дерев’яної обробки підтримується м’яким світлом настільних світильників і підвісний лампи-вентилятора.

Натуральний камінь і дерево в інтер’єрі терасНатуральний камінь часто використовується в якості матеріалу для обробки підлог на веранді або терасі. У багатьох випадках таке підлогове покриття має продовження і за межами приміщення, проникаючи на відкриті майданчики або навіси.

Застосувати природний камінь можна не тільки для облицювання підлоги веранди, але і для спорудження фундаменту. Неймовірно гармонійно виглядає практично необроблений камінь у поєднанні з необтесанными рамами великих вікон. Створюється відчуття, що домочадці знаходяться в лісі, а не в затишній дачі, настільки вдало веранда інтегрована в навколишню природу.

Навіть невелика вертикальна поверхня, облицьована каменем, дозволяє змінити загальний настрій приміщення, надавши йому трохи первісної скромності, ненав’язливості. А в поєднанні з дерев’яними елементами майже прозора конструкція виглядає неймовірно надійно і міцно.

Просторе приміщення веранди гармонійно поєднує функції обідньої зони і вітальні. Кам’яна обробка підлоги і однієї з стін практично у всіх відтінках сірого чудово виглядає в контрасті з темною плетеними меблями.

Облаштування каміна або кам’яної печі в просторі тераси є досить поширеним дизайнерським прийомом. Приміщення, яке, безумовно, потребує додаткового джерела тепла і надає можливість мешканцям відпочивати, милуючись природою за скляними стінами, гідно такого функціонального елемента, як камін.Обробка простору біля каміна або печі з допомогою кам’яної кладки, привносить в інтер’єр веранди дух старовини, відчуття міцності і надійності. Не кажучи вже про те, що це неймовірно практично з точки зору обслуговування і довговічності обробки будь-якій поверхні.

Дизайн веранди в світлих тонах

Використання в інтер’єрі тераси світлі і навіть білосніжні відтінки дозволяє не тільки візуально розширити простір, але і створити по-справжньому святкове, ошатне настрій приміщення.

Класичне поєднання білих відтінків стелі і віконних рам з темним кольором підлоги і однієї з стін надає унікальний характер навіть самому невеликому приміщенню критої тераси.

Непомітний і легкий перехід від глибокого сірого до сліпучо білосніжному у колірній гамі цієї веранди створює святкову атмосферу затишку і чистоти. А яскраві декоративні елементи і натуральна зелень нагадують нам про літо в будь-який час року.

Відбиток елегантності і витонченості відчувається у всіх елементах цієї класичної веранди – в білосніжних стулкових вікнах і дверях, в світлих відтінках м’яких меблів, в лаконічній і простий обробки всіх поверхонь.

Білизна віконних рам і стелі перегукується з таким же відтінком оббивки меблів і підлогового торшера, а глибокі коричневі тони дерев’яних предметів інтер’єру надають теплоти і контрасту приміщенню тераси.

Присутність скандинавського стилю відчувається в світлій обробки всіх поверхонь веранди і в яскравих вкрапленнях текстилю і декоративних елементів.

В інтер’єрі цієї тераси дизайнери пішли незвичним багатьом шляхом, застосувавши білий колір не тільки у віконних рамах, текстилі для м’яких меблів, але у палітрі підлогового покриття.

Ця простора і світла веранда використовується виключно як обідня зона. У такому комфортному і затишному приміщенні приємно зібратися всією родиною, вечеряти, спілкуватися і насолоджуватися прекрасними видами природи за вікнами.

Світла і нейтральна обстановка веранди служить прекрасним фоном для координаційного центру веранди – великого каміна-печі, що займає весь простір від підлоги до стелі. Яскрава оббивка меблів і кольоровий підлоговий килимок розбавляють цю монохромність.

Облаштування куточка для відпочинку і читання на веранді

Для любителів читання, облаштування веранди може стати чудовою можливістю створення затишного, тихого куточка з видом на природні краси.

Комфортні м’які крісла, красивий різьблений стелаж для зберігання книг, багато природного світла вдень і можливість використовувати один з видів штучного освітлення в темний час доби, що ще може знадобитися справжньому книголюбу? І все це в гармонійній атмосфері затишної веранди з дерев’яною стелею, стінами стилізованими під цегляну кладку і великими вікнами від підлоги до стелі.
Теги: Заміський будинок