Компактність завжди цінувалася в дизайнерському мистецтві. Особливо це важливо, коли площа наданого приміщення не дозволяє використовувати великі форми. Використання поділу будівлі на рівні дозволить створити затишне і зручне житло з безліччю функціональних зон.

Цегляна будова невеликого розміру з трьох поверхів у руках майстра дизайнерського мистецтва перетворилося на затишний будинок. Безліч вікон різної форми і розмірів дозволяє не відчувати обмеженості простору.

Важливим елементом у такій будові є сходи. Тут вона виготовлена з комбінації натурального дерева та металу. Широкі сходи і надійні поручні роблять переміщення по будинку безпечним.

У ніші під сходами компактно помістилася кухонні меблі і невелика кількість самої необхідної побутової техніки. Світлий колір фасадів робить це місце кілька просторіше і не дозволяє низько розташованим щаблях драбини створювати гнітючий настрій.

В якості підлогового покриття нижнього поверху використовується цегла. Цей натуральний матеріал здатний дарувати тепло і затишок приміщенню. А його м’який відтінок поєднується з безліччю інших тонів. Для створення більшого комфорту можна використовувати товстий килим. Тут постелений доріжка з етнічними візерунками.

Стулки великого панорамного вікна дозволяють вийти на терасу, яка утворилася в ході будівництва. Її компактні розміри дещо обмежують можливості, але їх достатньо для створення приголомшливого естетичного образу приміщенню. Живі квіти освіжають вид з вікна і розбавляють урбаністичний пейзаж.

Невелика вітальня обставлена лише найнеобхіднішим. Тут можна побачити поділ на зону відпочинку і зону їдальні. Вся меблі гранично проста і зручна. Вона вибиралася з урахуванням функціонального навантаження зон. Незвичайна картина на стіні є яскравою плямою в спокійній колірній палітрі, яку дизайнер вибрав для оформлення кімнати.

Верхні поверхи будинку оформлені інакше. В якості підлогового покриття тут настелено ламінат. На відміну від першого поверху, де немає навіть штор на вікнах, тут кімнатах надали більш обжитий вигляд. Серед матеріалів, що використовуються для оформлення кімнат:

 • шкіра;
 • дерево;
 • м’який текстиль.
 • Такий вибір дизайнера дозволяє зробити кімнати більш затишними.

  Спальня також поділена на функціональні зони. Невеликий простір виділено для сантехніки, для якої не знайшлося іншого місця. Особлива увага приділена системам зберігання. У такий компактній квартирі цей дизайнерський хід дозволить вирішити багато проблем, пов’язані з економією простору.

  Крім цього велика кількість білого дозволить візуально розширити межі кімнати і висвітлити приміщення. Цьому ж сприяє велике панорамне вікно з стулками, що відкриваються.

  У номері є балкон з прекрасним видом на вулицю. Там відмінно розмістилася садові меблі, яка дозволить комфортно влаштуватися за чашкою кави. Чорний цеглу, що використовується для балкона, забезпечує стильне поєднання деталей оформлення.

  Системи зберігання в такому будинку можна зустріти повсюдно. У них зручно складені речі, книги, необхідні в господарстві дрібниці і багато іншого.

  Аскетичний стиль оформлення тільки на перший погляд виглядає сухо. Насправді безліч декоративних дрібниць і аксесуарів дозволяють створити затишок у кімнатах і надати їм більш обжитий вигляд. Наявність плюшевих покриттів і м’яких банкеток згладжує прямі лінії, у великій кількості присутні в інтер’єрі.

  Завдяки грамотному підходу така незвичайна планування житла дозволяє вмістити сюди всі необхідні зони і з комфортом жити тут багато років.

  Теги: Дизайн-проект, Кращі проекти