Пропонуємо вашій увазі дизайн одного дачного будиночка, особливість якого полягає в тому, що вся обробка внутрішніх приміщень виконана з дерева, як втім, і велика частина меблів, предметів декору і аксесуарів інтер’єру. Можливо, оригінальні дизайнерські ідеї стануть натхненням для тих, хто планує ремонт або реконструкцію власного заміського житла.

Невеликий заміський будиночок зовні більше схожий на просторий гараж, призначений для двох машин. Принаймні, двері в цьому скромному домоволодінні повністю стилізовані під гаражні ворота. Не дивно, що будиночок, інтер’єр якого являє собою тотальне використання деревини, має облицювання фасаду, виконану з пофарбованих дерев’яних панелей.

Світлий відтінок фасаду виділяється на тлі місцевого пейзажу, повного зелених рослин. Сірі двері-ворота ніби мають продовження вже на землі, у вигляді майданчика, засипаній дрібним гравієм. Окрасою екстер’єру дачного будиночка стали досить великі рослини, висаджені у великі садові горщики.

Що стосується інтер’єру заміського будинку, то він сповнений сюрпризів – практично всі поверхні приміщень оброблені за допомогою дерева. При цьому для облицювання та виготовлення конструктивних елементів житла, були використані різні модифікації природного сировини – від колод до дощок, від гілок дерев до невеликих брусів.

Центральне і саме просторе приміщення в дачному житло – їдальня. Естетика інтер’єр перегукується не тільки з сільським життям, але і з мотивами оформлення жител, прийнятими в минулому столітті – дух старовини і близькості до природи створили оригінальний, зовні привабливий альянс.

Великий дерев’яний обідній стіл з різьбленими ніжками і зручні стільці зі спинками з того ж матеріалу, склали містку столову групу. Ця кімната може послужити не тільки приміщенням для сімейних трапез, але й для збору гостей для заміської вечірки або просто відпочинку на природі.

Очевидно, що створюючи дизайн інтер’єру цього дачного будинку, дизайнери і домовласник робили ставку на екологічність обробки і меблювання приміщень, не забуваючи про зручність і комфорт, які невіддільні в нашому сприйнятті заміського житла, куди ми вирушаємо для відпочинку від міської суєти, шуму і пилу.

Завдяки вікнам на даху, просторе приміщення їдальні наповнене великою кількістю природного освітлення, адже простір є прохідним і по обі сторони від його довгих частин розташовані інші кімнати.

З одного боку від центральної кімнати, виконує функції їдальні, розташувався кабінет з бібліотекою. У робочій кімнаті ми бачимо ті ж дизайнерські прийоми, які були використані в їдальні – тотальна оздоблення деревом і переважно дерев’яні меблі та аксесуари.

Робочі поверхні кабінету скомпоновані в П-подібну форму, що дозволяє розмістити досить велике за площею кількість простору для роботи на невеликій ділянці кімнати.

По інший бік їдальні знаходиться ще один кабінет, але з інтер’єром, в якому проглядається більш особистий, відокремлений підхід до організації та оформлення приміщення. Крім робочого місця у вигляді старовинного секретера з системами для зберігання паперів і документів, що в кімнаті є ще й зона відпочинку, представлена зручною кушеткою. Освітлення в невеликій кімнаті представлено декількома вилами освітлювальних приладів для створення різним по інтенсивності і яскравості атмосфери для роботи або відпочинку.

Теги: Дизайн-проект