Невеликий заміський будинок на пляжі був чудесним чином інтегрований в навколишнє середовище командою досвідчених архітекторів і дизайнерів.


Спосіб обробки і обрана колірна палітра екстер’єру будівлі дозволяє йому гармонійно виглядати на лоні природи.


Дерев’яний поміст біля будинку виконує відразу кілька функцій – з’єднує внутрішні приміщення будинку з вуличним життям, служить палубою для розміщення зручних місць відпочинку і релаксації. А також виступає робочою зоною для організації барбекю.

Всі кольори, використані в обробці будівлі і предметів вуличного декору, як-ніби взяті з самої природи. Глибокий коричневий, світло-сірий і майже чорний відтінки перегукуються з зовнішнім середовищем і чудово гармонують з палітрою місцевої рослинності.

Безпосередньо на палубі, перед входом в будинок з заднього двору облаштовано відкритий душова кабіна, якої домочадці користуються після повернення з пляжу або перед прийняттям ванни з джакузі.

Що може бути приємніше, ніж можливість полежати в джакузі, коли на пляжі закривається плавальний сезон або просто холодніє.

Зручний куточок для відпочинку, розташований на дерев’яній палубі біля одного з входів у будинок. Легка і практична плетені меблі відмінно підходить для облаштування місць для розслаблення під відкритим небом.

Навколо будинку розміщені дерев’яні помости і доріжки, що дозволяють мешканцям в будь-яку погоду пересуватися по сухою і чистою поверхні до пляжу або центральній дорозі.

Внутрішня обстановка будинку виконана з притаманною пляжних будиночків легкістю і лаконічністю. Світла і спокійна колірна палітра розбавлена яскравими елементами декору морської тематики. Простора вітальня поєднана з кухонного і столового зонами, що дозволяє домочадцям безперешкодно пересуватися в приміщенні, а кімнатах сказати більше.

Невеликі дерев’яні полички, на яких розміщені яскраві і цікаві декоративні елементи піднімають загальний настрій вітальні і надають кімнаті трохи грайливий вигляд.

Інтегрований в стіну камін створює обстановку традиційної вітальні, де вечорами любить збиратися все сімейство. Системи зберігання під каміном дозволяють розмістити безліч корисних дрібниць, в тому числі і дрова для розпалу.

Кухонна зона вражає будь-якого входить гармонійним поєднанням традиційних білих шафок з хромованими елементами приладів і кухонних аксесуарів і глибоким сірим кольором стільниці. Кухонний фартух, облицьований бірюзовою плиткою у вигляді цегляної кладки, дозволяє нам згадати, що ми в пляжному будиночку і присутність морський палітри тут обов’язково.

З вітальні можна легко потрапити в невелику, але дуже затишну їдальню. Завдяки великим вікнам в кімнаті багато світла і створюється враження, що можна обідати на відкритому повітрі, настільки сильно зовнішнє середовище проникає в приміщення.

Простий дерев’яний стіл, доповнений ергономічними кріслами глибокого сірого відтінку, і сучасний підвісний світильник створюють атмосферу комфортного настрою для будь-якого сімейного обіду.

Лаконічність морського стилю є і в житлових кімнатах. Простора спальня з мінімумом декору буквально потопає в сонячному світлі, завдяки великому вікна майже на всю стіну.

Друга спальня також світла і затишна. Тепла колірна гамма присутня як в обробці приміщення, так і в текстилі. Природа за вікном знайшла відображення у внутрішній обстановці кімнати.заг

Теги: Заміський будинок