Сьогодні ми поповнюємо колекцію оригінальних будівель, яку збираємо в різних куточках нашої планети. Незвичайні споруди з дивовижною архітектурою непросто урізноманітнюють традиційні будівлі міста, але і стають справжніми пам’ятками, привертаючи увагу городян і туристів. Якщо досі вам не доводилося бачити будівля, частина якого ніби відривається від землі і прагне в небеса, то зараз ви будете дуже здивовані. Побачивши таку будову на вулиці, будь-якому перехожому захочеться дізнатися – що розміщено усередині незвичайного будівлі.

Розташоване на пустирі будівля відмінно проглядається, відсутність високих дерев і інших будов, здатних з ним змагатися, створює всі умови для розкішного способу будови на фоні чистого неба. Неймовірне поєднання глухих і скляних поверхонь стін створює унікальний фасад дивовижного будівлі. У вечірніх сутінках, коли всі вікна будинку світяться вогнем, будова виглядає особливо виграшно, унікально.

Навіть задня частина будівлі, що є самим звичайним сегментом оригінального будови, виглядає незвично. Застосування вікон різного розміру, на перший погляд хаотично, насправді приносить неймовірну гармонію у формування зовнішнього образу всього архітектурного ансамблю.

Внутрішній дизайн будівлі вражає ще більше. Тільки на перший погляд може здатися, що оригінальна асиметрія і незвичайні конструктивні рішення не торкнуться інтер’єру «Famaly house». Злиття рівнів під різними кутами, переходи і невеликі містки, оригінальні форми і неправильні лінії – все в цьому інтер’єрі унікальна і змушує розглядати внутрішні приміщення з непідробним інтересом довгий час. Як, наприклад ця конференц-кімната величезних розмірів з декількома функціональними зонами.

Ціла естакада з ступенів служить і як споруди для переходу на більш високий рівень приміщення і виконує функції місць для розміщення великої кількості людей. Простір буквально залита сонячним світлом, що проникає через величезні панорамні вікна. Але при цьому приміщення оснащене системою штучного освітлення достатньо активно – вбудовані лампи і підвісні світильники, зібрані в композиції.

Відкрите планування інтер’єру першого поверху дозволяє створити обстановку, в якій простір і свобода відчуваються у кожній функціональній зоні, будь то величезний стіл для засідань, затишне місце для відпочинку та приватних бесід біля каміна або робочий сегмент кухні з системами зберіганням, приладами і обробними поверхнями.

В кімнатах для сну і відпочинку все просто і лаконічно – тільки необхідна меблювання, ніякого відволікаючого декору і максимум функціональності. Світла обробка приміщення, добротна, але при цьому легка меблі, спокійні колірні поєднання – все в цьому просторі працює на створення розслаблюючої і комфортної атмосфери.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок